Як видалити номери з сім-карти. Як дізнатися номери в сім-карті, які вже вилучені.

Власники нових телефонів часто стикаються з непередбаченою трудністю - неможливістю видалення номерів з сим- картки . Легко видалити номера з пам'яті самого телефону, але симка не очищується. Як з цим боротися?
Інструкція
1
Найпростіший і надійний спосіб - вийняти сім-карту і вставити її в будь-який старий телефон. На відміну від сучасних ай-фонів, у старому апараті видаляти номера з сим- картки можна абсолютно вільно, якщо вона не заблокована і не захищена паролем. Якщо ж телефон вимагає пароль, введіть цифри, вказані в документі, на сім-карту. Після цього у вас до неї буде повний доступ.
2
Якщо такої можливості немає, спробуйте зробити наступне: зайдіть в меню контактів і знайдіть папку з номера ми цим- картки . Потім зайдіть в меню і виберіть пункт «Видалити все». Адресна книга буде очищена, але вам не вдасться видалити сервісні номера мобільної компанії, наприклад «Гудок» у МТС. Прибрати їх з сим- картки практично не можна.
3
Спробуйте позбутися непотрібних телефонних контактів по одному, вибираючи їх в телефонній книзі і видаляючи. Навіть якщо вони знаходяться не в пам'яті телефону, а записані на сім-карті, вони все одно повинні бути вилучені.
4
У деяких, переважно старих моделях телефонів, є ще одна можливість вирішити проблему. Пройдіть наступний шлях: менеджер контактів картки , пуск-> настройки -> система-> меню -> настройки цим- картки . Виберіть потрібний контакт, натисніть на нього і удержите кнопку натиснутою. Перед вами відкриється меню: правка, видалити, відправити, зберегти. Тобто у вас буде можливість безболісно видалити будь-який з контактів цим- картки .
5
Використовуйте спеціальну програму, що дозволяє редагувати контакти на сім-карті. Вона називається HTC SIM Manager. Встановіть її на телефон, і ви зможете редагувати і видаляти будь-які записи телефонної книги. Знайти її можна тут: http://4pda.info/news/1180. Для скачування доведеться пройти процедуру реєстрації, а потім програма виявиться в безкоштовному доступі. З нею ви отримаєте повний контроль над своєю сім-картою.