Як визначити модель китайського телефону.

Китайські мобільні телефони стали популярні насамперед через відносно низьку ціну. Однак покупці незабаром стикаються з проблемою поганої русифікації, неможливості установки додатків і т. Д. Як дізнатися модель китайського телефону, щоб виправити недоліки?
Інструкція
1
Перший спосіб визначити модель - зняти задню кришку, вийняти батарею живлення і подивитися, які букви і цифри під нею написані. Це і буде марка і модель телефону. Наприклад, FLY-YING (марка) F003 ( модель ). Отриманий результат введіть в пошукову систему і подивіться інформацію про даний апараті. Однак на деяких телефону х китайського складання ви побачите тільки незрозумілі ієрогліфи.
2
Якщо під батареєю модель розглянути не вдалося, підключіть телефон до комп'ютера через USB-шнур. Пристрій буде визначено як знімний диск, а назва диска буде тим же, що і модель телефону. Наприклад, МТ6235.
3
Якщо ви придбали китайський телефон в салоні, зверніться до інструкції. Якщо в ній є хоча б одна сторінка російською або англійською мовою, модель ви дізнаєтеся без праці. На жаль, часто китайські виробники поміщають в інструкції текст лише рідною иероглифическом мовою.
4
Якщо ви придбали модель західної марки, але підозрюєте, що зібрана вона в Китаї, зверніть увагу на наступні ознаки: наявність двох і більше сім-карт (західні телефони такої можливості не мають), помилки в перекладі (доходить до смішного: одна з фраз на китайській нокиа N 95 була переведена як «чесні печеньки»). Часто зустрічаються спотворення в назві фірм і логотипах: Sunni Ericsson, NOKLA, перевернутий значок Apple та інше. Все це говорить про те, що апарат зібраний незаконно і не відрізняється високою якістю. Далеко не всі китайські телефони погано працюють, але якщо ціна аж занадто низька, це привід задуматися про доцільність покупки.
5
Наберіть на клавіатурі * # 06 # і натисніть кнопку виклику. Вам повинна прийти інформація про телефон, але якщо збірка зовсім вже «сіра» це може і не спрацювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KbIv7GEgEO8