Як видаляти програми на китайських телефонах.

Китайські телефони використовують власний формат файлів для зберігання додатків - НЕ JAR, а MRP. Так само, як і на звичайних телефонах , такі програми іноді потрібно не тільки встановлювати, але і видаляти.
Інструкція
1
Знайдіть, в якій папці карти пам'яті телефону зберігаються MRP- програми. Існує кілька варіантів їх розташування: - в папці під назвою "mythroad" (найчастіше), "mrapp" або "mulgame"; - в папці "mr", розташоване всередині папки "downdata"; - в папці, що носить ім'я "mrp240x400" і розташованої усередині папки "mythroad" (типово для апаратів, що є підробками під Nokia N8).
2
Незалежно від того, де саме розташовані MRP-файли, і від того, яким чином ви збираєтеся їх видаляти, ні в якому разі не стирайте файли з наступними іменами, за наявності хоча б однієї з них: - mopo.mrp ; - dsm_gm.mrp.Еслі їх стерти, запуск додатків може виявитися неможливим.
3
Як критерії для видалення файлів використовуйте наступні: - додаток розраховане на клавіатурний телефон, а у вас - сенсорний, або навпаки; - на карті пам'яті не вистачає місця, а необхідно записати нові дані; - додаток є шкідливим і відправляє без попиту SMS-повідомлення на короткі номери (у віртуальній машині MRP, на відміну від J2ME, не передбачений режим, в якому перед відправленням повідомлення у користувача запитується підтвердження).
4
Для видалення файлів із зазначених вище папок використовуйте вбудований менеджер файлів телефону або комп'ютер, який при підключенні через шнур розпізнає апарат як знімний носій. При відсутності живлення використовуйте кардрідер, при цьому пам'ятайте, що перш ніж вийняти картку пам'яті телефон необхідно вимикати і тримати вимкненим, поки картка не буде знову в нього встановлена.
5
У свою чергу, при відключенні телефону або кардридера від комп'ютера завжди здійснюйте стандартну для тієї ОС, якою ви користуєтеся, процедуру відключення зовнішнього USB-накопичувача (в Linux - за допомогою послідовності команд umount і eject відносно пристрої/dev/sda1).
6
При необхідності перед видаленням файлів зробіть їх резервні копії на комп'ютері.