Як підвищити обороти двигуна.

Потужність автомобіля - один з базових показників, на які звертають увагу при покупці. А з часом деякі автолюбителі просто сплять і бачать, як би збільшити потужність машини. А зробити це можна, підвищивши обороти .
Інструкція
1
Для того щоб підвищити обороти двигуна автомобіля, знайдіть регулювальний гвинт, який повинен бути розташований під капотом в горизонтальному положенні. Збільшуйте число обертів наступним чином: заведіть машину, потім, вважаючи кількість наявних оборотів, закрутіть цей гвинт до упору. Потім викрутити його назад до колишнього рівня. Після чого включіть грубку на повну потужність і всю наявну підсвічування і виставте обороти так, щоб не відчувалася вібрація. Додається так порядка 800 обертів на хвилину.
2
Також ви можете підвищити кількість обертів в двигуні за допомогою саморобного приладу. Для його створення вам знадобляться вольтметр, тахометр і амперметр. Два дроти приєднаєте до блоку живлення і ще один - сигнальний - до котушки. Щоб не заплутатися, перевірте: в комплекті до приладів повинна бути інструкція з описом, як саме правильно можна підключити ці дроти. За допомогою такого приладу ви зможете легко підвищити обороти свого автомобіля.
3
Спробуйте збільшити обороти двигуна за рахунок збільшення сили клапанної пружини. Саме цей показник відповідає за швидкість повернення клапана в початкове положення (тобто закрите). А саме це є показником максимальної кількості оборотів двигуна. Якщо пружина сильна і швидко закривається, то обороти будуть максимально високими. Однак не перестарайтеся із збільшенням цього показника, тому що всьому є межа. І не забудьте: виставляючи пружини на певну висоту вирівняйте їх все по висоті. Визначайте це значення за найнижчою. Причому робити це потрібно з хірургічною точністю - важливі навіть десяті частки міліметра.
4
Не забудьте перед початком робіт перевірити двигун. Він обов'язково повинен бути в гарному стані, інакше він просто не витримає того навантаження, яку ви хочете на нього "повісити". Тим більше, що такий передремонтні огляд допоможе вам заощадити грошей. Адже якщо щось вийде з ладу вже після модифікації, відновлення обійдеться вам набагато дорожче. Для початку вам потрібно визначити потужність і крутний момент вашого мотора в звичайному стані. Також важливо дізнатися максимальне число оборотів і те, на якій трасі яких значень досягає ваш автомобіль. Саме ця інформація допоможе вам правильно відрегулювати кількість обертів.
Корисна порада
Враховуйте той факт, що при збільшенні потужності автомобіля за допомогою збільшення оборотів, вам доведеться витрачати набагато більше грошей на паливо для машини. Адже чим потужніший авто, тим більше йому необхідно бензину. А в умові регулярно зростаючих цін на паливо збільшення оборотів двигуна для додання машині більшої швидкохідності - нераціональне рішення.