Як підібрати оправу.

Окуляри - не лише спосіб корекції зору, але і модний аксесуар. Підбираючи оправу , людина повинна враховувати створюваний при цьому образ і те, як його будуть сприймати оточуючі.
Інструкція
1
Вибираючи аксесуар, приділіть особливу увагу типом зовнішності. Якщо у вас округлі риси, а ширина обличчя приблизно дорівнює його висоті, знайдіть помітну оправу . Приміряйте прямокутні окуляри з прямими лініями і кутами з боків. Особа в даному випадку буде сприйматися більш вузьким.
2
Якщо ви власник трикутного або серцеподібного особи, уникайте громіздких оправ. Акцент окулярів слід перемістити в бік підборіддя. Візьміть аксесуар з низькою посадкою заушников. Переважні форми - овальна, кругла, «метелик» або «крапелька». Брови слід тримати відкритими, а губи жінкам краще нафарбувати.
3
Володарям квадратних форм слід носити оправу по ширині таку ж, як і особа. Підійдуть окуляри з підйомами у верхній частині, щоб зняти ваговитість від щік і підборіддя. Приміряйте овальні, закруглені, а також конструкції без обідків.
4
Якщо у вас овальне обличчя, то можна сміливо експериментувати із зовнішністю. Приміряйте ті моделі, які найбільше подобаються. Якщо особа вузьке, вибирайте оправи, зовні розширюють ваш лик. При цьому можна віддавати перевагу великим конструкціям.
5
Звертайте увагу на психологічний момент при підборі очок. Вам слід відчувати себе комфортно, і оправа повинна подобатися. Для багатьох жінок окуляри - справжня трагедія, якщо підібрати їх неправильно. Грамотний вибір - це коли людині добре, і колер оправи гармонує з кольором його обличчя та волосся.
6
Якщо у вас світла шкіра, придивіться до аксесуара спокійних відтінків. В даному випадку красиво виглядатимуть бежевий, блакитний, рожевий, зелений, персиковий кольори. Оливкова шкіра дозволяє носити коричневий, червоний. Блондинкам варто вибирати прозорі і світлі оправи, брюнеткам - темні і навіть чорні.
7
Вибирайте аксесуар в залежності від пори року або призначення. Для повсякденного носіння візьміть нейтральну оправу , для прогулянок або зустрічей придбайте окуляри цікавіше. Ви можете за допомогою аксесуара мінятися, створювати різні образи, коригувати імідж. Влітку не забудьте про сонцезахисні окуляри.
8
Звертайте увагу на косметичну сторону питання. За допомогою правильно підібраною оправи можна оптично підкоригувати зовнішній вигляд або овал обличчя. Якщо людина з довгим носом носить окуляри нижче перенісся, то візуально орган нюху стає коротшим. Жінкам з дрібними рисами обличчя не рекомендується вибирати більшу або помітну оправу . Окуляри при цьому потрібно надягати якомога ближче до перенісся.
9
Короткозорим жінкам з уменьшающими стеклами в оправі слід фарбувати очі кілька яскравіше, ніж зазвичай. Обведення олівцем дозволяє збільшити дзеркало душі під окулярами. А якщо жінка далекозорість, і лінзи візуально розширюють очі, то в косметиці потрібно бути стриманішим.
10
Якщо ви кардинально міняєте зачіску, то, можливо, буде потрібно підбирати і інші окуляри. Волосся додають зовнішності обрис, форму. Змінюючи зовнішній вигляд, людина впливає на сприйняття його іншими людьми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_6pUCBsn4Vs
Щоб правильно вибрати оправу, важливо дотримуватися ряду правил. Необхідно підійти до питання відповідально, тому що окуляри не повинні сковувати вас фізично і просто зобов'язані радувати око.
Окуляри здатні істотно змінити сприйняття особи в цілому. Вони можуть стати цвяхом образу, а можуть зіпсувати вигляд навіть від природи гарного обличчя. Щоб цього не сталося, до підбору оправи необхідно підходити дуже відповідально. Фахівцями давно вже були виділені критерії, у згоді з якими необхідно підбирати собі окуляри, щоб зробити вдалу покупку.

Критерії вибору оправи

Існує п'ять основних критеріїв, на які слід орієнтуватися при виборі оправи своїх очков.- Фізичний комфорт: оправа не повинна здавлювати віскі і ніс і спадати при нахилі, щоки не повинні торкатися очок навіть при улибке.- Форма оправи підбирається на контрасті з формою обличчя, так як повторення ліній надає ефект карикатури. - Ширина оправи не повинна перевершувати ширину особи в найвидатнішою його частини. - Верхня межа оправи може повторювати лінію брови, але не може бути вище її. - Розмір оправи повинен відповідати розмірам особи, які не перевершувати їх і не поступатися.

Оправа і форма обличчя

Усі існуючі форми людського обличчя умовно можна розділити на кілька груп: овал, коло, довгасте обличчя, квадрат, трикутник з основою внизу, трикутник з основою вгорі, ромб. ОвалНаіболее вигідний тип особи, так як йому підходить практично все, в тому числі і всі різновиди оправ. Коло «луноликих» красуням слід візуально компенсувати переважання округлих ліній особи за допомогою оправ, наділених гострими кутами. Крім того, щоб візуально витягнути особа, слід вибирати вузьку подовжену оправу. ПродолговатоеШірокая оправа і крупні дужки дозволять візуально розширити обличчя. Чим яскравіше обробка дужок - тим краще. А ось квадратної форми окуляри носити не стоіт.КвадратОправа в даному випадку наділяється функцією пом'якшення великої кількості прямих кутів в обличчі. Зробити це можна, вибираючи окуляри з плавними лініями, окуляри з овальними лінзами або окуляри, іменовані «котяче око». Трикутник з основою внізуОчкі, позбавлені нижній частині оправи, зуміють зробити таку особу більш пропорційним. Крім того, насичений дизайн верху оправи і масивні дужки посилять ефект. Трикутник з основою вверхуОбладательніцам такої особи підбирати окуляри слід дуже обережно. Їм протипоказані об'ємні оправи, але будуть до лиця окуляри з округлою оправою, в ідеалі, позбавленої ободка.РомбТакому складного за пропорціями особі підійдуть окуляри з круглими лінзами, або з овальної оправою.

Вибір оправи за кольором очей і волосся

Кожному кольору очей підходить своя колірна гама, в якій слід вибирати оправу. Карих очей підійдуть червона, коричнева, лілова і кавова оправи. До сірим очам краще підбирати оправу холодних синіх або сірих відтінків з металевою обробкою. Це ж стосується і блакитних очей. Володарям зелених очей слід зупинити свій вибір на оправах помаранчевих і зелених кольорів. Світло-коричневі очі вимагають оправу темно-зеленого оттенка.Что стосується кольору волосся, то і тут є свої нюанси. Сірі і металеві відтінки краще всього поєднуються з чорним волоссям. Блондинкам рекомендується носити окуляри з чорною, синьою або зеленою оправою, і допускається позолотою в дизайні. Оправи кольору оливи і бронзи краще всього виглядають на рудих. А у власників благородної сивини немає ніяких обмежень у виборі кольору оправи.