Як створити шар в фотошоп.

Поняття шару - одне з ключових для програми Adobe Photoshop, яке необхідно для успішного створення комп'ютерної графіки.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Шар (Layers) - це одне з основних понять програми Photoshop. Може здатися, що це щось важке, але при ближай розгляді все виявляється просто.Понятіе "шар" у програмі Photoshop має такий же зміст як і в звичайному житті - прошарок/пласт, яка є частиною чогось цілого. Для того, щоб подивитися, що таке шар в Photoshop, потрібно його создать.Создайте новий документ (File - New) .1-й спосіб створити шар: Головне меню - вкладка Layer - New - Layer ... У діалоговому вікні можна задати ім'я шару.
2
2-й спосіб створити шар: Справа на робочому столі в програмі Photoshop повинно відображатися вікно роботи з шарами, якщо його немає, то викличте його клавішею F7В цьому вікні праворуч натисніть на маленьку стрілку, після цього у спадному меню виберіть команду New Layer. Після цього з'явиться діалогове вікно створення шару, яке ви вже бачили.
3
3-й спосіб створити шар: У нижній панелі вікна роботи з шарами натисніть на кнопку створення нового шару. Діалогове вікно в цьому випадку не з'явиться, але якщо ви хочете задати шару ім'я, то клікніть двічі на слові Layer 1.
4
4-й спосіб створити шар: Використовуйте комбінацію клавіш Shift + Ctrl + NІтак, у вікні роботи з шарами з'явився квадрат з шахівницею - це і є новий шар. Шахівниця позначає прозрачность.Слоі можна представити як стопку прозорих плівок, на яких нанесено зображення, якщо на шарі зображення немає, то через нього можна бачити інші верстви. Шари дозволяють вам працювати з одним елементом малюнка не зачіпаючи інші. Можна легко змінювати малюнок міняючи послідовність шарів. Крім того такі можливості, як коригування шарів, заливка шарів і стилі дозволяють домогтися дивовижних ефектів.
Adobe Photoshop - це найпотужніший графічний редактор, який постійно використовується сотнями тисяч професіоналів і любителів по всьому світу. Однією з найбільш базових, але важливих можливостей цієї програми є робота з шарами. Створити новий шар в фотошопі дуже просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Створимо новий документ. В меню виберемо File? New, або натиснемо клавіші Ctrl + N (Cmd + N для комп'ютерів Apple). У вікні з шарами (Layers) зараз присутній тільки один шар, Background, і він заблокований.
2
Щоб створити новий шар, виберіть в меню Layer? New? Layer ..., або натисніть клавіші Ctrl + Shift + N (Cmd + Shift + N для комп'ютерів Apple) і натисніть Ок. Новий прозорий шар створений поверх перш активного шару.
Корисна порада
У всіх сучасних версіях Adobe Photoshop в нижній частині віконця з шарами є кілька кнопок, дві кнопки праворуч відповідають за створення і видалення шарів. Таким чином ви можете створювати і видаляти шари в один клік.