Як привітати партнерів з Новим роком.

У гарячу передноворічну метушню в будь-якому працюючому закладі постає питання про привітання своїх ділових партнерів . Якщо подбати про це заздалегідь і грамотно оформити ці невеличкі сюрпризи, можна доставити своїм партнерам декілька радісних хвилин і залишити про себе приємне враження.
Інструкція
1
Відправляйте поздоровлення своїм діловим партнерам заздалегідь. Використовуйте всі доступні засоби. Це можуть бути звичайні та електронні листи, аналогічні вітальні листівки, поштові телеграми, факси і т.д. Не варто забувати, що кожному з перерахованих способів відповідають свої терміни доставки. Якщо ваш адресат знаходиться в далекому зарубіжжі, врахуйте, що пошта в кінці грудня сильно перевантажена. Надішліть вашу листівку або лист за кілька тижнів.
2
Самим схожим видом поздоровлення є листівки. Щоб ваше поздоровлення яскраво виділялося серед величезної кількості шаблонних побажань, приділіть складанню текстів трохи більше часу. Попередньо розрахуйте кількість знаків, яке красиво розміститься на листівці. Можна оформити привітання і на фірмовому бланку для листів. Дотримуйтесь всім стандартам оформлення ділового листування.
3
Дотримуйтеся структури вітального листа. Ваші привітання можуть бути спрямовані в різні організації та фірми Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Тому подбайте про те, щоб було розроблено декілька варіантів тексту. Ваше вітальний лист має легко читатися і починатися з обігу, вітання. Обов'язково уточніть правильна назва посади та ім'я адресата, а також інші необхідні реквізити.
4
При складанні поздоровлення іноземною мовою дотримуйтесь правил ділового етикету. Найчастіше це послання пишеться в нейтральному стилі, виключаючи зайву фамільярність. Слід пам'ятати, що основна мета вашого листа, листівки, телефонного дзвінка - привітання з Новим роком , про ділових питаннях краще не згадувати. До речі, не забувайте про ставлення вашого партнера до святкування Нового року. Наприклад, в Америці більше святкують Різдво, а не сам Новий рік.
5
Дотримуйтесь правильне виклад вітального тексту. Він подається або від першої особи множини, або від імені керівника в першій особі однини. Наприклад, «вітаємо і бажаємо», а також «вітаю і сподіваюся». Ви можете написати довге привітання, а можете обмежитися декількома вагомими фразами. Тоді такі структурні частини, як значення свята, спогад про торішні результати, оцінка значимості відносин з адресатом і компліменти доведеться або не згадувати, або донести їх у більш лаконічній формі.
6
Обов'язково висловіть надію на подальшу співпрацю в майбутньому році, якщо ви маєте намір продовжувати стосунки. Побажання у вашому привітанні повинні виражатися щиро. Переважно це - побажання про процвітання, завоюванні нових ринків, надійних партнерів , успіхів у роботі і т.д. Такі фрази можуть використовуватися в ув'язненні вашого вітального листа. Поставте підпису відповідно до загальноприйнятих правил.
У вашого колеги радісна подія, і ви не можете просто так стояти осторонь. Завжди приємно, коли у близької людини відбувається щось світле і святкове, і опинитися частиною цього величезного процесу не менш приємно. Однак як найкраще привітати вашого партнера або колегу, придумати не завжди легко. Чому особливо він буде радий, а що навпаки лише засмутить його? Передбачити - нелегке завдання.
Інструкція
1
Перше і основне правило подібних подарунків - не намагайтеся взяти ціною. Як правило, ділові люди вже мають хороший гаманець, годинник, ручки та інші речі з набору "справжнього" бізнесмена. Даруєте щось менш дороге, але не менш приємне. Наприклад, якщо ви знаєте що ваш колега не проти алкогольних напоїв, не варто дарувати флягу під гарячливе, швидше за все у нього вона вже є - стоїть немало грошей і вже полюбився серцю. Однак ви зробите правильний хід, якщо подаруєте йому доброго коньяку, яким він зможе поповнювати фляжку.
2
Теж саме з жінкою: не варто дарувати набір дорогих фужерів або величезний сервіз: ніхто не застрахований від того, що він буде марний, але набір рідкісних пікантних спецій або особливих елітних цукерок буде зовсім не зайвим. Ви не повірите, але плитка елітного гіркого шоколаду за тисячу рублів покаже вас із сприятливою боку ні трохи не гірше пише предмета за чотири-п'ять тисяч.
3
Ваш колега користується пір'яний ручкою? Не обов'язково дарувати йому ще одну: подаруйте йому професійний набір фірмових ексклюзивних чорнила і спеціальний інструмент для самостійної заправки ручки без використання стандартних гільз.
4
Якщо ваш партнер часто змінює краватки, то не варто дарувати ще один, краще прикрасьте його колекцію стильним затискачем, який буде з ним завжди, якою б краватку сьогодні він не вибрав. Основна ідея подарунка, яку слід пам'ятати, коли збираєтеся що-небудь дарувати вашому діловому партнеру -не прагнете здивувати людину вартістю презенту. Постарайтеся просто порадувати вашого колегу.