Як витягнути стакан зі склянки. Як витащітьзастрявшую скляну чашку з каструлі.

Після миття посуд часто складають стопками. Це відмінний спосіб заощадити місце, особливо коли мова йде про тарілках. А ось вкладені один в інший стакани іноді виявляється складно розділити. Це можна зробити, згадавши закони фізики і приклавши не фізичні, а розумові зусилля. предмети.
Інструкція
1
Гарячі предмети розширюються, а холодні звужуються, це властивість речовин відомо дітям з п'ятого класу. Можна ним скористатися. Нагрійте води в каструлі, а також приготуйте дуже холодну воду або шматочки льоду. Помістіть зовнішній стакан в гарячу середу. У внутрішній стакан покладіть льоду і налийте холодної води.
2
Після того, як почалося температурний вплив, обережно спробуйте витягти один стакан з іншого. Злегка викручуйте його, а не смикайте. Якщо спробувати різко витягнути стакан, то від перепаду тиску він може лопнути.
3
Можна спробувати змастити стакани , щоб зменшити між ними силу тертя. Налийте по стінках трохи соняшникової олії і дайте йому затекти за краї. Після цього починайте виймати стакан. Робіть це повільно і акуратно, способом, описаним вище. Замість масла можна використовувати рідке мило.
4
Можна спробувати просто опустити стакани у воду, повністю зануривши їх. Через деякий час рідина проникне в простір між ними, і тоді у вас може вийти вийняти один стакан з іншого.
5
Причина того, що один стакан застряг в іншому і не хоче вибиратися, полягає в тому, що між ними утворилася зона зниженого тиску. І без того невелике, воно буде зменшуватися ще сильніше, як тільки ви почнете розтягувати стакани . Тому роз'єднати їх досить складно. Один оригінальний спосіб вирішив би проблему, але він практично не здійснимо. Можна привезти стакани в область зі зниженим тиском, наприклад, на високу гору. Тоді вони б з легкістю розійшлися.
Корисна порада
Намагайтеся не складати скляні стакани стопками, інакше можете згодом недорахуватися улюбленої посуду, яка лопнула від навантаження при спробі роз'єднати її.