Як знайти зниклий стільниковий телефон.

Щодня десятки людей позбавляються своїх стільникових телефонів . Хтось стає жертвою злодіїв, а хтось просто втрачає свій телефон. Знайти зниклий стільниковий досить складно, однак, якщо діяти швидко, шанси повернути втрату істотно зростають.
Інструкція
1
Якщо ви виявили, що ваш стільниковий телефон пропав, як можна швидше зателефонуйте на нього з іншого телефону. Якщо зниклий стільниковий телефон знаходиться десь неподалік, то ви знайдете його по звуку сигналу виклику. Якщо ж ваш телефон хтось знайшов, то велика ймовірність, що знайшов відповість на ваш дзвінок, і тоді ви зможете домовитися з ним про повернення вам втраченого телефону.
2
Набагато складніше знайти зниклий стільниковий телефон, якщо знайшов його людина вирішила присвоїти телефон собі, або ж якщо ви стали жертвою грабіжників. У цьому випадку з телефону напевно буде вийнята сім-карта, тому спроби зателефонувати на нього ні до чого не приведуть. Якщо ви опинилися саме в цій ситуації, не гаючи часу, зверніться в поліцію.
3
У поліції напишіть заяву про зникнення мобільного телефону. Якщо ви знаєте IMEI телефону, обов'язково вкажіть его.IMEI телефону - це міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування, який присвоюється телефону під час його виготовлення на заводі. IMEI складається з п'ятнадцяти цифр і залишається незмінним незалежно від того, яка сім-карта знаходиться в даний момент на стільниковому телефоні. Тому, знаючи IMEI, за допомогою спеціальних технологій можна обчислити місце розташування телефону з точністю до кількох метрів, а також отримати дані про власника сім-карти, яка знаходиться в телефоні в цей момент.
4
Якщо ви подали заяву в день пропажі стільникового телефону і вказали при цьому його IMEI, поліція напевно зможе його знайти. Якщо ж ви не знаєте IMEI телефону, або сильно "затягнули" з поданням заяви, шанси знайти телефон впадуть практично до нуля.
Корисна порада
Ні в якому разі не викидайте документи, які йшли в комплекті разом з стільниковим телефоном. У них міститься IMEI телефону, який знадобиться вам, якщо раптом телефон украдут.С допомогою спеціальних програм IMEI можна змінити, тому при пропажу телефону важливо діяти швидко.