Як заземлити гітару.

Наведення від електромережі сприяють появі характерного гулу в звуковідтворюючих пристроях. Це стосується і мікшерного пульта, і гітарного комбіка. Такі шуми здатні зіпсувати все естетичну насолоду звуком. Для позбавлення від них потрібно заземлення.
Вам знадобиться
  • Провод
  • Саморезы
  • Шайбы
  • Пассатижи
  • Отвертка
  • Металлический стрижень
Інструкція
1
Відкрийте електрощит, розташований на сходовій площадці. Знайдіть те місце, до якого приєднано велику кількість проводів. Вони прикручуються до корпусу щитка. Саме це місце є заземленим, за допомогою нього і необхідно заземлювати гітару .
2
Розрахуйте довжину проводу, який буде використовуватися для заземлення. Простягніть його від місця у вашій квартирі, де розташовується апаратура для підключення гітари, до електричного щитка.
3
Зачистіть 2-3 см на обох кінцях дроти. Після цього розділіть на 2 частини оплетку дроти і вставте між цими кінцями шайбу з саморезом. Це потрібно для гарного електричного контакту дроту і електричного щита. Закрутіть кінці зачищеного дроти навколо вставленого між ними самореза з шайбою.
4
Укрутите саморіз в вибране місце електричного щитка. Вкручуйте сильно, з упором, щоб міцно його закріпити. Тепер провід має заземлення.
5
Далі потрібно під'єднати другий кінець дроту до пристрою, до якого підключається гітара. На багатьох пристроях є спеціальні місця, призначені для заземлення. Зазвичай вони помічені відповідним значком або написом Ground (іноді скорочується до GND). Якщо спеціального місця немає, то для заземлення підійде металева частина корпусу.
6
Візьміть другу частину проводу. Також як у випадку з першим кінцем, вставте саморіз з шайбою між частинами обплетення дроти і за допомогою пассатижей оберніть її навколо самореза. Тепер прикрутіть саморіз до пристрою. Заземлення готово.
7
Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то заземлення можна здійснити за допомогою металевого стержня. Бажано, щоб довжина його була не меншою двох метрів. Вбийте його біля будинку на максимально можливу глибину. До тієї частини стержня, яка залишилася нагорі, прикрутите заземлення, що йде від пристрою. Заземлення готово.