Як малювати обличчя олівцем. Як малювати обличчя і Якими корандашом.

Не так вже складно намалювати людське обличчя анфас олівцем в двовимірному зображенні. Але процес цей дуже трудомісткий. Тут найголовніше - знати канонічні пропорції, прийняті за основу в античні часи. І потім старанно застосувати їх на практиці, ретельно дотримуючись точність ліній.
Вам знадобиться
  • Багато часу, терпіння, натхнення, бажання створити щось прекрасне, зацікавленість в кінцевому результаті. А так же альбомний аркуш, лінійка, олівець, ластик.
Інструкція
1
Намалюйте на альбомному аркуші олівцем прямокутник. Він символізуватиме, в яких межах потрібно намалювати ліцо.Разделіте прямокутник навпіл вертикально і горизонтально. Вертикальна лінія буде центральною віссю носа, а горизонтальна - глаз.Теперь, незважаючи на центральні осі, розділіть прямокутник на 5 частин по горизонталі і 7 частин по вертикалі. Проведіть відповідні лініі.Обозначім лінії для зручності: по горизонталі літерами від A до F, по вертикалі цифрами від 1 до 7.
2
Людське обличчя нагадує за формою яйце чи овал, звужується донизу. Крім того, лінія черепа, будучи округлої вгорі, трохи звужується до очей. Від очей до нижньої щелепи лінії більш-менш прямі, трохи розширюються лише в області вилиць. Потім від нижньої щелепи лінії починають округло звужуватися до підборіддя. Ширина підборіддя відповідає лінії CD.
3
Зазвичай малюнок особи починають з очей. Малюємо очі між лініями BC і DE і лініями 3 і 4 згідно центральній осі. За формою очі нагадують мигдальне насінину. Внутрішні кути очей лежать на тих же вертикальних лініях, що і крила носа. Повіки мають бути трохи більше очних яблук, інакше очі не закривалися б.
4
Лінія 3 є лінією брів. Довжина брів приблизно відповідає лініям BC і DE.Лінія 4 є центральною віссю для скул. Це найширша частина обличчя після верхньої частини голови, що відповідає лінії 2.Лініі C і D, а так же лінії 3 і 5 утворюють прямокутник, в якому розміщується нос.Лінія 6 проходить уздовж самої нижньої лінії губ, а верхні краї губ обмежуються центральній віссю, що проходить між лініями 5 і 6. Малюнок губ обмежується лінією CD, а краї губ виступають трохи дальше.Уші малюються між лініями 3 і 5, а їх далекі точки трохи виступають за лінії A і F.Лінія 1 є лінією росту волосся. Окантовка волосся повторює обриси черепа, закінчуючись біля вух.
5
Природно, що мало хто з людей має правильні риси обличчя. Малюючи з натури, доведеться користуватися методом порівняння. Для цього витягнувши праву руку із затиснутим в ній олівцем вперед і примруживши одне око, вимірюємо довжину кожного об'єкта. Довжину об'єкта затискаємо на олівці великим пальцем і співвідносимо з іншими об'єктами. Наприклад, довжину носа з довжиною всього обличчя, ширину очі з шириною ліца.Рісованіе - це велика праця. Тільки нескінченним застосуванням на практиці отриманих знань можна добитися видимих результатів і навчитися малювати "на око", без побудови сітки. Тренуйтеся, і у вас все обов'язково вийде.
Зверніть увагу
Крок 6. Зітріть всі допоміжні лінії, які ми малювали спочатку. Тепер намалюйте вуха з боків голови. Вони йдуть від брів або куточків очей до носа. Крок 7. Домалюйте волосся і шию. І ось, ваше обличчя готове. У відео нижче показано як намалювати обличчя хлопчика поскладніше.
Корисна порада
Як намалювати обличчя людини. Малювання обличчя людини поетапно, по всім художнім правилам. Почнемо з очей - 2 і 4-а частина лінії по середині відстань для очей, якщо ви хочете зробити напружене вираз обличчя то краї очей, які ближче до носа опустіть а далекі краї від носа подніміте.Еслі добрий вираз обличчя зробіть навпаки ближні до носа краю очі підійміть, інші опустіть.