Як зшити хутряні рукавиці.

Хутряні рукавиці можуть стати життєво необхідним предметом одягу під час суворої зими або просто стильним і красивим аксесуаром для модниці. Їх можна зшити з будь-якого хутра, як натурального, так і штучного.
Вам знадобиться
  • - шматочки хутра;
  • - лезо або гострий ніж;
  • - голка і міцні нитки;
  • - наперсток.
Інструкція
1
Як і для пошиття будь-якого іншого виробу, вам буде потрібно форма. Зробити її дуже просто. Притисніть долоню до аркуша паперу і обведіть її (за винятком великого пальця). Для манжети додайте п'ять-сім сантиметрів.
2
Виріжте заготовку з паперу й перенесіть її на картон, додавши по 1,5 сантиметра по краях. Зробіть аналогічно другому викрійку для внутрішньої частини рукавиці , але на ній потрібно зробити виріз для великого пальця. Для цього на один сантиметр вище зап'ястя і один сантиметр від бокового краю прокреслите два перпендикулярних відрізка зі сторонами 5 і 4 сантиметри (вони повинні перетинатися посередині). Кінці цих відрізків з'єднайте плавною лінією, щоб вийшов овал.
3
Далі зробіть викрійку для великого пальця. Прикладіть його до аркуша паперу і обведіть його. Додайте припуски на шви по 0,5 сантиметра з кожного боку, складіть навпіл уздовж великої сторони і виріжте.
4
Прикладіть викрійки до мездре шкурки або виворітного стороні штучного хутра і обведіть ручкою або фломастером. При розкрої зверніть увагу на розташування ворсу. Він повинен лежати по відношенню до зап'ястя.
5
Виріжте деталі обережно за допомогою леза або гострого ножа, акуратно розсовуючи ворс.
6
Деталі зшивайте вручну швом через край або петельним. Розташовуйте стібки близько один до одного. Потім виверніть рукавицю на лицьову сторону. По краю пришийте косу бейку.
7
З цієї викрійці викроїте з підходящої тканини підкладку. Зшийте деталі вручну або на швейній машині. Чи не вивертаючи, вставте в хутряну рукавицю. Це зручніше робити, надівши на свою руку.
8
Зігніть бейку всередину і пришити до неї підкладку. Одна рукавиця готова, таким же чином зшийте і другу.