Як прибрати розтягнуту шкіру.

Не рідко трапляється так, що після схуднення шкіра розтягується і втрачає колишню еластичність, а на колишніх проблемних зонах утворюються складки. Повернути шкірі пружність - завдання не просте, але здійсненне, якщо підійти до її вирішення комплексно.
Інструкція
1
Пийте більше рідини. Протягом доби ви повинні вживати не менше півтора літрів питної води. Це сприяє поліпшенню обміну речовин, збагаченню клітин корисними речовинами і поверненню пружності шкіри.
2
Використовуйте спеціальні креми. Придбайте в аптеці засіб для відновлення розтягнутої шкіри, відповідне тому проблемного ділянці, якому потрібно повернути еластичність і підтягнути. Такі крему збільшують швидкість регенерації клітин, захищають і розгладжують шкіру . Щоб підсилити ефект від їх застосування, скористайтеся народними ліками. Найкраще себе зарекомендувало засіб, під назвою муміє. Воно багате мінеральними речовинами і вітамінами. Додавати муміє потрібно безпосередньо в крем, виходячи з розрахунку 1: 4 відповідно.
3
Пришвидшіть процес позбавлення від розтягнутої шкіри за допомогою масажу. Він поліпшить кровопостачання в епітелії, що додасть шкірі додаткову еластичність. Виконуйте масаж такий спосіб. Лягайте на спину і пощипувати себе по проблемних зонах. Продовжуйте рух щипками за годинниковою стрілкою. Після масажу нанесіть крем, що відновлює.
4
Для того щоб поліпшити циркуляцію крові і усунути омертвілі клітини з проблемних зон, використовуйте скраби. Ви можете придбати їх в аптеці або приготувати самостійно. Застосовувати скраб потрібно знизу вгору, масажними рухами за годинниковою стрілкою.
5
Усунути проблему розтягнутої шкіри неможливо без допомоги вправ. Здійснюйте комплекс силових вправ, приділіть увагу м'язам проблемних ділянок. Зміцнюйте м'язи преса, ніг і рук. Крім того, сприятливий дію можуть надати заняття танцями або аеробікою.
6
Щодня приймайте контрастний душ. Він стимулює кровопостачання, що сприяє розгладженню тканин. Розтирайте шкіру жорсткою мочалкою з натуральних волокон.
7
Не забувайте про правильне харчування. Дієта із збільшеною кількістю поліненасичених жирних кислот і вітаміном С сприятиме якнайшвидшому усуненню розтягнутої шкіри. Введіть у свій раціон нежирні сорти червоної риби, брокколі і гранат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cbq8Q_lTZcg