Як зав'язати вузлом шарф. Як красиво зав'язати двоколірний шарф.

Стильним доповненням до будь-якого вбрання стане шарф або шийну хустку. Але мало мати в своєму гардеробі красивий шарф , важливо навчитися правильно і акуратно його пов'язувати. Існує безліч варіацій зав'язування даного аксесуара.
Інструкція
1
Найбільш популярним способом зав'язування шарф а вважається простий вузол. Таким чином можна зав'язати абсолютно будь шарф , починаючи від зимового виїзного, закінчуючи легким шифоном. Покладіть шарф на шию, перекинувши його кінці вперед, і зав'яжіть у вільний вузол на тій висоті, яка вам більше подобається. Якщо погода вітряна, то підтягніть вузол до підборіддя, а якщо сонячний день, то спустіть вузол до рівня ключиць.
2
Так званий європейський вузол прийшов до нас з Парижа - міста романтиків і модниць. Складіть шарф вдвічі і оберніть навколо шиї, протягнувши два вільних кінця в утворену петлю. Затягніть шарф . Дуже красиво виглядають смугасті й строкаті шарф и, зав'язані за таким принципом.
3
Кокетливий Аскот-вузол, додасть образу строгий і одночасно романтичний стиль. Незважаючи на хитромудре назву, зав'язати шарф даними способом простіше простого. Краще всього використовувати квадратний шарф або легкий шийну хустку. Складіть хустку по діагоналі в трикутник, потім прикладіть до шиї, відвівши гострі кути тому. Зведіть кінці хустки за шиєю і протягніть вперед, зав'язавши їх в бантик.
4
Хустка, зав'язаний на затяжний вузол, стане відмінним доповненням до офісного костюму, так як зовні нагадує чоловічу краватку. Складіть шарф у вузьку смужку і накиньте на шию. Правий кінець оберніть навколо лівого, а потім протягніть його в петлю. Вирівняйте вузол по центру - і стильне доповнення до вашого наряду готово!
5
У холодну пору року шарф служить не тільки модним доповненням до вбрання, а й зігріває свого володаря. Якщо у вас верхній одяг з відкритим кроєм коміра, то зав'яжіть шарф наступним чином. Широкий шарф необхідно скласти удвічі по горизонталі, після прикласти до шиї, направляючи довгі кінці тому. За спиною схрестіть кінці шарф а, простягніть їх вперед і зав'яжіть у вузол. Одягніть пальто, акуратно розподіліть шарф вздовж коміра, витягши тільки вузол назовні.