Як підключити студійні монітори. кабель для підключення студійних маниторе.

Студійні монітори являють собою акустичну систему, призначену насамперед для виявлення дефектів запису. Їх характеризує ідеально чітке і рівне звучання, при якому досить легко розпізнати звуки різних інструментів або голосу. Вони знаходять широке застосування в області звукозапису, оскільки універсальні для музики будь-яких жанрів і напрямків. Студійні монітори на сьогоднішній день - це практично єдиний засіб для контролю за якістю аудіозаписів.
Вам знадобиться
  • - Набір кабелів;
  • - студійні монітори.
Інструкція
1
Переконайтеся, що перемикач вхідного напруги встановлений на правильну позицію.
2
Підключіть акустичні кабелі колонок до підсилювача. Обов'язково при цьому дотримуйте правила підключення - плюс до плюса, мінус до мінуса. Зазвичай виробники для зручності дроти позначають різними кольорами. Якщо ж вам попався комплект проводів однакового кольору, зверніть увагу: зазвичай на одному з них є напис, якої немає на другому.
3
Чи не виконуйте наступні кроки, якщо у вас проблеми із з'ясуванням полярності проводів. Якщо провід вмонтований в стіну або ви не можете з якихось інших причин визначити відповідність кінців проводів біля підсилювача або колонок, то можна скористатися способом визначення полярності за допомогою пальчикової батарейки. Можете вибрати як нову, так і трохи підсіли батарейку розміру АА на 1,5 В.
4
Візьміть пальчиковую батарейку (не обов'язково нову) і зніміть решітки з динаміків моніторів, щоб було видно, в якому напрямку вони працюють. Підключіть до клем колонок два проводка. До «мінуса» батарейки підключіть проводок, ведучий до чорної клеми, а до «плюса» - проводок від червоної. Поспостерігайте за напрямком ходу мембрани динаміка.
5
Підключіть до моніторів акустичний кабель, яким згодом колонки будуть з'єднані з підсилювачем. Підключіть батарейку до цього кабелю вже з боку ресивера (підсилювача) і міняйте полярність доти, поки хід дифузора не буде в ту ж сторону, що і в попередньому пункті.
6
Підключіть проводок акустичного кабелю, з'єднаний з «плюсової» стороною батарейки, до червоної клеми підсилювача. Що залишився провід, відповідно, до чорної клеми. Підключення моніторів виконано правильно, якщо відсутні звукові перешкоди і провали в низьких частотах.
7
Для досягнення максимального ефекту розмістіть обидва студійних монітора так, щоб з точкою прослуховування вони б утворювали рівносторонній трикутник. Ідеальне відстань між об'єктами - 1,5 метра.
Зверніть увагу
Якщо ваша акустична система пасивна, тобто із зовнішнім підсилювачем, то проводи повинні підключатися тільки плюс до плюса, мінус до мінуса, інакше ви не досягнете бажаних результатів при прослуховуванні.