Як запобігти гайморит.

Гайморит - це запалення гайморових пазух, в результаті якого людина не може нормально дихати через ніс. Щоб уникнути можливості захворювання, треба проводити профілактичні заходи, що сприяють загальному оздоровленню організму і підняття імунітету.
Інструкція
1
Загострення гаймориту, як правило, настає восени, тому постарайтеся в серпні протягом двох тижнів приймати півсклянки бурякового соку за годину до прийому їжі.
2
Раптове похолодання часто може застати зненацька і стати причиною запалення навколоносових пазух. Тому постарайтеся заздалегідь подбати про підготовку відповідного комплекту одягу та парасольки на випадок зміни погоди.
3
Оскільки гайморит часто є ускладненням після нежитю, рекомендується підвищувати імунітет, роблячи спеціальні щеплення або приймаючи екстракти лікувальних трав, таких, як ехінацея. Її можна купити в аптеках, продається трава у вигляді розчину або в таблетках. Також бажано за призначенням лікаря приймати біологічно активні добавки.
4
При перших симптомах застуди необхідно промивати ніс фізіологічним розчином. Не зловживайте судинозвужувальними краплями, крім тимчасового полегшення вони можуть викликати спазм судин і зменшити приплив крові, що надходить до запаленої оболонці носа.
5
Ведіть активний спосіб життя, займайтеся зарядкою хоча б 15 хвилин на день, відвідуйте сауну або російську баню - всі ці заходи допоможуть зміцнити імунітет і оздоровити організм.
6
Намагайтеся вести правильний спосіб життя, харчуйтеся здоровою їжею, не паліть і не зловживайте спиртними напоями.
7
Не забувайте часто провітрювати приміщення і не вдихайте протягом довгого часу холодне повітря, якщо ви часто підхоплюєте застуду. Також намагайтеся уникати знаходитися в місцях, де дозволено паління.
8
Чи не купайтеся в басейнах, де воду хлорують, так як хлор подразнює слизову оболонку носа.
9
Збираючись летіти куди літаком, заздалегідь скористайтеся протинабряковими краплями, щоб уникнути проблем зі збільшеним тиском при зльоті та посадці, яке може викликати біль або дискомфорт, якщо у вас хронічний синусит.