Як розбавити дизпаливо.

Дизельне паливо являє собою рідку суміш, яка використовується для роботи двигунів внутрішнього згоряння. Воно застосовується для заправки вантажних машин, автобусів, а також деяких легкових автомобілів. Його використання економічно доцільно в порівнянні з багатьма марками бензину. Це пов'язано з тим, що вартість дизпалива набагато менше вартості бензину, тоді як паливо за деякими характеристиками навіть перевершує бензин. Заправляйте свій автомобіль тільки високоякісним дизельним паливом - тоді ви вбережете багато деталей від поломки.
Інструкція
1
Разбавка палива часто буває необхідна при сильному морозі, коли автомобіль не заводиться. Щоб розбавити дизельне паливо, використовуйте високоякісний бензин, який здатний значно поліпшити характеристики ДТ. Здійснюйте процедуру розведення в каністрі або спеціальній посудині.
2
Повільно підливайте бензин і розмішуйте суміш спеціально заготовленої палицею. Коли паливна суміш стала однорідною, залийте її в бак транспортного засобу. Пам'ятайте, що отримане дизпаливо має володіти хорошою стійкістю до детонації. Це дозволить йому вчасно запалати під впливом високої температури, отриманої в результаті сильного нагнітання тиску.
3
Якщо ви хочете підняти або просто трохи збільшити детонационную стійкість палива, додайте в нього тетраетилсвинець або сполуки заліза. Ви відразу ж помітите, як ваш автомобіль не тільки стане швидше заводитися, але і краще буде вести себе на дорозі.
4
Якщо у вас немає поблизу каністри з бензином, розбавте пальне в зимовий час гасом, який розширює температурний межа використання першого і значно знижує цетанове число. Воно відповідає за належний рівень займистості палива, а значить внутрішні деталі та механізми пропрацюють ще довгий час. Прагнете в результаті отримати дизпаливо найвищої якості, яке буде складно відрізнити від продаваного на заправках.
5
Під час розбавлення дотримуйтеся всіх правил пожежної безпеки. Не паліть сигарети і не використовуйте сірники або запальнички, інакше це може привести до дуже серйозних наслідків аж до опіків і вибуху. Використовуйте тільки якісні компоненти для розбавлення палива, і вам вдасться отримати кінцевий результат, які буде відповідати європейським стандартам.