Як розрахувати площу земельної ділянки.

Площа земельного ділянки - це величина, необхідна для багатьох операцій із землею (купівлі, продажу, обміну, оформлення у власність). Однак вирахувати цей показник не завжди легко і просто, адже земельні наділи далеко не завжди видаються рівними шматками. А це означає, що і з обчисленням площі земельної ділянки можуть виникнути деякі проблеми.
Інструкція
1
Якщо у вас ділянку у формі трапеції, то його площа вважається, як це і належить шкільним курсом геометрії. Для розрахунків розділіть його на трикутники і прямокутники. Вирахуйте для кожного з них їх площі (знову ж таки, керуючись знаннями з математики), після чого складіть отримані значення, і в результаті дізнаєтеся, яка саме площа у вашого наділу.
2
За таким же принципом рекомендують розраховувати площі земельних ділянок і в тих випадках, якщо вони являють собою іншого роду геометричні фігури. Наприклад, якщо ділянка була вам виділений у вигляді кільця, то площа його вважайте за формулою площа круга. Якщо ділянка ромбоподібний, то його площа буде дорівнює площі ромба і т.д.
3
Якщо ділянка нерівній розмітки, то розрахувати його площу можна, виходячи з вимірів по азимуту (це професійне вимір земельних наділів). Для цього вся Разметнов інформація вноситься такий спосіб: на кожній точці по контуру поставте розмір кута виміряного азимута і відстань до наступної точки. Робити це потрібно за годинниковою стрілкою. Ставити потрібно обов'язково всі розміри, які були отримані в ході проведених земельних досліджень.
4
Потім до справи вимірювання нерівномірного ділянки підключається техніка. Всі розрахунки потрібно занести в спеціальну програму, яка розрахує площу вашого наділу з точністю до тисячних.
5
Якщо значення по ділянці у вас є у вигляді градусів, хвилин і секунд, то площа вважатися повинна так. Спочатку ви вираховуєте значення, які визначаються заданими показниками, тобто будуєте площину, на яку переносите всі дані у вигляді проекції. За допомогою такої заготовки вирахувати довжину градуса, а також хвилини і секунди, після чого отримані цифрові значення все за тими ж шкільним формулами переведіть в площу.
6
Якщо ви хочете коректних розрахунків, то викличте фахівців. Вони більш точно виміряють всі сторони вашого наділу, а потім самі ж проведуть всі необхідні розрахунки. Такий спосіб буде найбільш коректним і правильним.
Корисна порада
Пам'ятайте, що всі розрахунки, згідно з рішенням кадастрової палати, округлюються в межах 1 кв.м.