Як розважити дітей.

Діти дуже люблять грати. Зовсім маленькі, вони пізнають світ в основному через гру, тому і всі розваги для дітей повинні бути подані в ігровій формі, або самі по собі бути іграшками.
Інструкція
1
Літній період - це час, коли будь-яка дитина може сам знайти собі розвагу. Якщо дітей постарше батьки зазвичай відправляють до дитячих оздоровчих таборів, то молодших потрібно вивозити на природу самим батькам. В лісі можна разом з дитиною назбирати природні матеріали для виробів. Це всілякі листя, горішки, гілки, шишки, жолуді. Коли прийдете додому - покладіть їх на зберігання. Листя засушите. Нехай малюк сам їх вкладає між сторінками книг. Палички, гілочки, шишки і жолуді можна скласти в коробку з-під взуття і поставити її в сухе місце, наприклад, закиньте на верхні антресолі в коморі. Нехай лежать і чекають своєї години.
2
Настане осінь, потім зима, ви дістанете ці, здавалося б, забуті матеріали і приступите з дитиною до спільної творчості. Це помилка, що з листя можна робити тільки гербарії. З різнокольорових листя складаються цілі картини. З жолудів, шишок і гілочок можна зробити кумедних чоловічок і звірів. В якості з'єднувального матеріалу використовуйте пластилін. Такі заняття розвивають не тільки уяву дитини, але і моторику рук, що дуже важливо для розвитку головного мозку. Та й розвага це практично нічого не коштує для батьків.
3
В повсякденному житті частіше залучайте дитину до домашніх справ. Не треба змушувати їх щось робити проти волі, а от коли ви попросите про допомогу, більшість малюків з радістю постараються мамі допомогти. Так ви і за дитиною зможете наглядати, і йому нудьгувати не доведеться.
4
Крім буднів, в житті дітей має бути і місце святу. У вихідні, хоча б раз на місяць вибирайтеся всією сім'єю в сімейні парки розваг. Зазвичай там можна знайти розвагу, яке буде до душі і дітям і дорослим. До речі, багато великі торгові центри пропонують таку послугу, як кімната дитини. Туди батьки здають своїх дітей під відповідальність гувернерів на певний час. В таких куточках діти малюють, дивляться мультики, грають на дитячому спортмайданчику. А батьки в цей час можуть спокійно зайнятися своїми справами.
5
Якщо ви організуєте якесь сімейне торжество, будь то весілля або ювілей, передбачте той момент, як будуть розважатися діти. Зазвичай, для дітей ставлять окремий стіл з їжею, і за ними доглядає хтось із дорослих. Щоб звільнити себе або гостей від такої тягаря в свято, можна найняти спеціальних людей, які доглянуть за дітьми.