Як укладати каре. зробити укладання каре за допомогою бігуді.

Хочете виглядати стильно, але затрачати на укладку мінімум часу? Каре - ця та стрижка, яка вам потрібна. Вона не вимагає ретельного догляду, її нескладно укладати. Крім того, існує маса всіляких способів укладок для різних ситуацій.
Вам знадобиться
  • - тонка гребінець з хвостиком;
  • - скелетна гребінець;
  • - кругла щітка-брашінг з натуральної щетини;
  • - фен;
  • - мус або пінка для додання обсягу;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Повсякденне укладкаВимойте волосся. Піднімайте кожне пасмо і сушіть її за допомогою фена, причому повітря не повинен бути занадто гарячим. Середню частину волосся витягніть великою круглою щіткою, а кінчики завийте всередину. Використовуйте щітку з натуральної щетини, так як це дозволить вирівняти структуру волосся і додати блеск.Челку накрутите на щітку більшого діаметру і висушіть феном. Надайте зачісці кілька недбалий вигляд, трохи растрепліте пасма руками. Для цієї укладання можна зробити і прямий і косий проділ. Хвостиком тонкої гребінця від чубчика проведіть пряму або зигзагоподібну лінію і розділіть на дві частини. Закріпіть укладку, окропивши її лаком для волосся.
2
Ще один варіант повсякденної укладки для тонкого волосся, позбавлених об'емаПосле того як ви вимили голову, загорніть її в махровий рушник і залиште приблизно на п'ять хвилин. Потім нанесіть пінку для додання обсягу волоссю. Зачешіть їх на одну сторону. Відокремлюйте маленькі прядки, сушіть їх феном і перекладайте на іншу сторону. Після того як висушили все волосся, нагнися голову і струсіть волосся. Потім різким рухом підніміть її. Тепер зробіть косий проділ і зафіксуйте укладку лаком середньої фіксації.
3
Вечірній варіант укладкіДля цієї укладки вам також потрібно попередньо вимити голову. На вологе волосся нанесіть мус для надання об'єму. Видавіть на долоню невелику кількість мусу розміром з тенісний м'ячик і легкими рухами нанесіть його від коренів до кончіков.Накрутіте пасма на великі бігуді і просушіть за допомогою фена. Через п'ятнадцять хвилин зніміть бігуді. На пальці візьміть трохи гелю для укладання волосся і збийте їх руками. Отриманий результат закріпіть лаком для волосся сильної фіксації, щоб ваша зачіска збереглася до кінця вечера.Еслі ретельно причесати локони і трохи пригладити їх, то у вас вийде гладке укладання з хвилею в стилі 20-х або 30-х років. Приколіть красиву заколку або надіньте оригінальний обруч, і ви будете чарівні.