Як встановити автопідйомник.

Автопідйомник - це механізм, який дуже допомагає при ремонті автомобілів. Він буває різних видів, але за кожним з них потрібно ретельно стежити, щоб уникнути небажаних ситуацій. Першочерговим завданням при експлуатації автопідйомника є його правильна установка. А як же його правильно встановити?
Інструкція
1
Зробіть розмітку під раму двостійкового автопідйомника. Врахуйте, що бампер автомобіля виходитиме за «ворота» на 2 метри. Подбайте і про зручний заїзді машини. Обов'язково прорахуйте висоту стелі приміщення, де буде встановлений механізм. Вона повинна бути такою, щоб автомобіль, піднятий на максимальну висоту, містився з відкритим багажником і капотом.
2
Зробіть розмітки фундаменту, а саме місця під стійки автопідйомника. Фундамент повинен бути трохи більшого розміру за площу розміщення стійок і в глибину опускатися на 30 см. Зробіть армування фундаменту металевими виробами.
3
Встановіть раму автопідйомника. При установці зверніть увагу на відповідність рівнів поздовжньої і поперечної майданчиків. Врахуйте, що рама автопідйомника може зрушитися при заливці бетонного розчину.
4
Вставте фундаментні болти в отвори для кріплення. Довжина деталі повинна бути не менше 200 мм. Форма болта повинна мати вигляд перевернутої на 180 градусів цифри «7». Це сприятиме тому, що болт НЕ БУДЕ провертатися і витягувати. Також закрутіть гайки з наступним затягуванням після висихання бетону.
5
Прикріпіть до рами стійки. Зрівняйте висоту розміщення кареток на стійках для гвинтових підйомників і продумайте протяжку троса для гідравлічних.
6
Одягніть ланцюг. Затягніть болти, якими кріпляться стійки. Відхилення від вертикалі виправте, підкладаючи металеві пластини під стійки.
7
Зберіть електричне обладнання, використовуючи електричну схему. Запросіть для цього професіонала. Від нього залежатиме основна робота автопідйомника.
8
Запустіть автопідйомник та перевірте відповідність рухів, що задаються кнопками «Вгору» і «Вниз».