Як встановити інсталяцію.

Різні кодеки і програми служать для правильної та стабільної роботи комп'ютерів. Як правило, всі програми, які потрібно встановити, йдуть у вигляді інсталяції, і більшість початківців користувачів не має поняття про те, як встановити інсталяцію з диска.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер або ноутбук, куди буде проводитися встановлення. Ваш ПК обов'язково повинен мати DVD-ROM або CD-ROM.
2
Візьміть диск, на якому містяться необхідні вам програми або кодеки, вставте в дисковод своєї машини. Дочекайтеся, поки система виявить і автоматично запустить диск. У разі якщо автоматичного запуску не сталося, виконайте ряд наступних дій.
3
Відкрийте «Мій комп'ютер». Виберіть дисковод, якшо за вказаною диску подвійним клацанням лівої кнопки миші. Знайдіть відповідний розділ в меню. Зайдіть в потрібний розділ (офісні програми, мультимедіа, програми для інтернету та інші) .Виберіть необхідну для встановлення програму або кодек. Пам'ятайте, будь інсталяційний файл буде мати розширення «.exe».
4
Запустіть файл, якшо по ньому два рази лівою кнопкою миші або виділивши і натиснувши «enter». Автоматично шлях установки буде диск «С», ви можете змінити шлях, вказавши будь-який інший, однак не рекомендовано проводити встановлення програм на інші локальні диски, так як можлива їх неправильна робота в подальшому. Дочекайтеся завершення установки. Натисніть «ок» або «готово».
5
Перезавантажте систему. Після установки програми або кодека так само може бути вибір між «перезавантажити комп'ютер зараз» і «відкласти дію». В такому випадку необхідно поставити галочку в пункті «перезавантажити», так як саме після такої дії кодек або програма будуть повноцінно працювати на вашій машині.
6
Якщо з якоїсь причини встановити з диска не вдалося або необхідна програма там відсутній, ви завжди можете скачати необхідний матеріал з Мережі і таким же чином встановити на свій ПК. Досить просто запустити інсталяційний файл, викачаний в вказане місце і виконати всі подальші дії за таким же принципом, як і при установці з диска. Не забудьте після установки перезавантажити ОС свого ПК.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7ujFp883ppk