Як забивати штрафні.

Уміння реалізовувати небезпечні моменти - запорука успішного результату в футболі. До них відносяться, в першу чергу, штрафні удари. Варто слідувати простим правилам для реалізації цих моментів.
Вам знадобиться
  • - футбольний м'яч;
  • - спортивна форма.
Інструкція
1
Слідкуйте за переміщенням воротаря команди суперника. Коли ви стоїте на точці і збираєтеся пробити штрафний удар, уважно подивіться, як розташований в цей момент воротар. Як правило, він буде закривати ближній кут, а стінку з гравців виставить в дальньому. Ваше завдання вгадати його намір і пробити в протихід. Так що постарайтеся переважити стінку і забити в дальній верхній кут.
2
Слідкуйте за стінкою з гравців клубу. Вони повинні стояти так, щоб дати хоча б невеликий простір для удару. Але, з іншого боку, їхнє завдання ще й завадити противнику перехопити м'яч.
3
Вивчіть обманні рухи. При розбігу зробіть так, щоб воротар не здогадався про те, куди ви збираєтеся бити. Показуючи удар лівою ногою, вдарте правою. Можете зробити це навпаки. Пробуйте застосовувати різні постановки ніг (внутрішньою і зовнішньою стороною стопи).
4
Бийте понизу. Зазвичай воротарі дуже складно реагують на разючі і несподівані удари з нижньої частини. Часто м'яч просто прокочується між ніг, і вони нічого не встигають зробити.
5
розіграли комбінацію з гравцями команди. Зробіть обманний розбіг і дайте вдарити своєму поруч стоїть партнеру. В цьому випадку пильність воротаря загубиться, і він залишить відкритим незахищений кут воріт. Такий метод дуже часто застосовується в сучасному футболі.
6
Поставте кілька гравців на рівні з воротарської майданчиком. Під час виконання штрафного удару важко передбачити, куди полетить м'яч. Тому важливо завжди бути напоготові, щоб вчасно вразити ворота противника.
7
Практикуйтеся забивати більше штрафних на тренуванні. Запорука успіху полягає в постійних прицільних ударах по воротах під час товариських ігор. Ставте стінку з гравців і пробивайте по 10-15 ударів по воротам.
8
Підходьте до м'яча частіше в офіційних іграх. Звичайно, неможливо навчитися забивати штрафні , якщо ви не будете практикуватися в реальних ігрових ситуаціях. Не бійтеся помилитися, пробивайте штрафні удари якнайчастіше!