Як відкрити двері ваз без ключа.

Будь автолюбитель може опинитися в ситуації, коли двері машини зачинилися, а ключі залишились всередині. Як же швидко і найменш безболісно для свого чотириколісного друга потрапити в свій автомобіль.
Інструкція
1
Якщо ваші ключі опинилися всередині замкненого автомобіля, а вдома є запасні, то зателефонуйте на стільниковий кого-небудь із домашніх зі свого стільникового. Утримуйте свій мобільний телефон на відстані близько 30 см від дверей автомобіля, в той час як людина, що знаходиться вдома, натискає на кнопку розблокування на запасному ключі, заздалегідь піднісши його до свого мобільного. Двері вашої машини відкриється.
2
Знайдіть сталевий дріт і зробіть на одному з її кінців гачок. Просуньте дріт в щілину між склом і залізною підставою двері і постарайтеся зловити поводок приводу замка. У тому випадку, якщо зазор між склом і двері ю не дозволяє просунути металеву дріт, то візьміть насос і камеру, подсуньте камеру в щілину і накачайте її. У що з'явилася щілина просуньте заздалегідь приготований гачок з дроту, зачепите поводок приводу замка і відкрийте двері .
3
Якщо дріт знайти не вдалося, то візьміть двірник, зніміть з нього спицю, загніть плоскогубцями на бік під кутом один з її кінців, щоб отримати гачок і виконайте вже описану процедуру.
4
Відкрийте свій автомобіль, зробивши спеціальне пристосування для «кнопки», що відкриває замок двері. Пам'ятайте, що практично у всіх вітчизняних автомобілях одне або обидва скла в задніх дверях мають люфт і з часом злегка відвисає. Застосуйте ці знання на практиці і відіжміть скло, наскільки це можливо. Не використовуйте викрутку. Найкраще знайти щось на зразок шматка текстоліту, а то ви ризикуєте пошкодити скло. Використовуйте тонку мотузку, дріт або міцну, бажано капронову, нитку в якості вудки для "кнопки". Зробіть пристосування на зразок зашморгу і засуньте її в щілину над склом. Постарайтеся «зловити кнопку», після чого затягніть зашморг і дерните її вгору. Далі відкрийте двері звичайним шляхом.
Нерідко автолюбителі стикаються з такою ситуацією, коли ключі від автомобіля зачинити всередині, наприклад, в замку запалювання, а сам автолюбитель знаходиться зовні. Добре, якщо цей казус стався поряд з будинком, де є другий комплект ключів. А якщо це далеко від дому, або запасних ключів немає, ситуація здається безвихідною. Але не поспішайте розбивати скло або вантажити свій автомобіль на евакуатор для поїздки в сервіс.
Вам знадобиться
  • Відкрити автомобіль можна за допомогою гачка з міцної пружною дроту.
Інструкція
1
Якщо під рукою немає відповідного шматка дроту, то для виготовлення гачка можна пожертвувати двірником. Зніміть з нього гумову частину. Тепер з нього можна витягнути тонку і довгу металеву пластинку, загнув яку цілком можна використовувати в якості «запасного варіанту відкриття».
2
Зніміть зовнішній гумовий ущільнювач скла передньої двері автомобіля. Таким чином між поверхнею двері і склом утворюється просвіт достатній для того, щоб просунути в нього гачок з дроту.
3
Просуньте дріт в утворену щілину. Загнутої частиною гачка підчепите тросик-тягу замка дверей. Підніміть його вгору. Не варто впадати у відчай, якщо не вийшло відразу. Спробуйте кілька разів. Після декількох спроб замок двері відкриється.
Корисна порада
Не тримайте всі ключі на одній зв'язці. Краще ключ від дверей тримати на одному кільці, а ключ запалювання і брелок сигналізації на іншому. В такому випадку ймовірність захлопування відразу всього комплекту ключів різко знизиться.