Як оновити програмне забезпечення телевізора.

Оновити програмне забезпечення на рідкокристалічному телевізорі можна самостійно. Необхідно спочатку завантажити файл прошивки з офіційного сайту виробника, а потім завантажити його в телевізор. Процедура не вимагає спеціальних навичок і розроблена з урахуванням того, щоб не порушувати гарантії.
Вам знадобиться
  • - USB флеш-накопичувач.
Інструкція
1
Запустіть на комп'ютері веб-браузер. Перейдіть на сайт виробника телевізора. Виберіть на сайті розділ «Підтримка».
2
Оберіть назву і номер моделі телевізора в меню «Завантажити прошивку» на вкладці веб-сторінки.
3
Клацніть правою кнопкою миші на останні оновлення прошивки, які з'являється з випадаючого меню. Виберіть опцію «Зберегти як» із спливаючого меню. У вікні натисніть на кнопку «Зберегти». Зачекайте, поки файл оновлення завантажиться на комп'ютер.
4
Вставте флеш-накопичувач в USB-порт на комп'ютері. Зачекайте, поки іконка USB флеш-накопичувач з'явиться на робочому столі.
5
Двічі клацніть на файлі оновлення прошивки, як тільки він буде викачаний, щоб розархівувати його. Двічі клацніть на програмі для запуску. Дотримуйтесь інструкцій, щоб прошивка встановилася на флешку.
6
Клацніть правою кнопкою миші на значку USB флеш-пам'ять. У спливаючому меню виберіть опцію «Витягнути». Вийміть флешку з комп'ютера.
7
Вставте флешку в USB-порт телевізора. Цей порт буде нижче екрана, з лівого або з правого боку або на задній панелі.
8
Увімкніть телевізор. Натисніть на пульті кнопку «Меню». Перейдіть в розділ «Настройки». З цього розділу виберіть опцію типу «Оновити» або «Сервіс». Виберіть пункт USB зі списку представлених варіантів.
9
Оберіть опцію «Пуск» або «Почати оновлення прошивки». Зачекайте, поки телевізор оновить прошивку, використовуючи файл з флеш-накопичувача.
10
Після оновлення витягніть флешку з USB-порту.