Як розрахувати кілометраж.

Кілометраж - поняття дуже важливе в тому випадку, якщо ви хочете подолати велику відстань по трасі. Адже цікаво дізнатися, скільки ще залишилося їхати до того чи іншого міста або скільки кілометрів в загальному залишилося до пункту призначення. Розрахунками кілометражу можна, до того ж, відмінно розважати себе в дорозі.
Інструкція
1
Звичайно ж, найпростіший спосіб розрахувати кілометраж - використовувати комп'ютер. Хочете дізнатися, скільки займе ваше майбутнє подорож в кілометрах? Увійдіть в інтернет. Сьогодні тут існує величезна кількість сайтів, які включають в себе калькулятор кілометрів. Просто введіть дві точки: звідки і куди, і система сама розрахує вам ваш шлях з точністю до метра.
2
Можна порахувати кілометраж самостійно. Причому зробити це кількома способами. Перший - використовуйте спеціальні маршрутні книги-путівники. У них, як правило, траса розбита на сектори, де вказано кількість кілометрів від одного об'єкта до іншого. Просто складіть їх разом і отримаєте те відстань, яку вам потрібно подолати.
3
Розрахуйте ваш кілометраж за допомогою бортового комп'ютера автомобіля. Для цього перед початком подорожі обнуліть дані. Друга відмітка у вас з'явиться в той момент, коли ви прибудете в пункт призначення. Це і буде детальний кілометраж вашого шляху.
4
Можете вважати убегающие кілометри в дорозі і ще таким способом. Просто слідкуйте за стовпчиками, на яких відзначений кожен пройдений кілометр. Або дивіться на періодично з'являються інформаційні щити, на яких зазначено залишився відстань до того чи іншого об'єкта. Знову ж таки, шляхом математичних складань з'єднайте отримані дані і отримаєте шуканий результат.
5
Є і ще один спосіб. Але він дуже приблизний - вважати кілометри, виходячи з кількості витраченого палива. Потрібно просто порахувати, скільки бензину ви спалили. Але розрахунки можна вести тільки якщо ви знаєте обсяг свого бака і докладний витрата палива на 100 км шляху. Якщо ви це знаєте, то вважайте кілометраж так: кількість спаленого палива помножте на кількість літрів, використовуваних на 100 км і розділіть на 100. Так ви й отримаєте кілометраж. Однак розрахунок цей буде дуже приблизними.