Як встановити музику на виклик.

Однією з функцій мобільного телефону, яка в останні роки стала практично стандартною, є відтворення музики, записаної в цифровому форматі (.mp3, .wma). Але крім відтворення і прослуховування, будь-яку підтримувану музику можна поставити в якості сигналу виклику.
Інструкція
1
Підключіть телефон до комп'ютера для доступу до його карті пам'яті. Зробити це можна за допомогою спеціального кабелю або бездротового з'єднання. Також можна вставити флеш-карту з телефону в кардрідер, підключений до комп'ютера.
2
Відкрийте карту пам'яті телефону і знайдіть в ній папку зі звуками (під назвою "Sounds" або "Music") і зайдіть в неї. Скопіюйте до папки музику , яку ви хочете встановити на дзвінок. Вибирайте звуковий файл в залежності від підтримки телефоном того чи іншого формату (як правило, універсальним форматом в таких випадках є mp3). Потім відключіть телефон від комп'ютера (або вставте в нього флеш-карту) і увімкніть його.
3
Зайдіть в меню телефону і виберіть пункт "Налаштування". В налаштуваннях виберіть підпункт «Виклики» і в ньому натисніть на кнопку «Сигнал виклику». В цьому пункті меню відображається поточний сигнал виклику (якщо телефон куплений недавно, то це буде стандартний поліфонічний звук).
4
Для установки музики натисніть на кнопку «Вибір», після чого відкриється файловий менеджер телефону (вірніше, папка зі звуковими файлами), в якому виберіть композицію, раніше записану на флеш-карту або в пам'ять телефону з комп'ютера. Після цього в меню повинне буде відображатися ім'я файлу з даною музикою.
5
Відкрийте меню телефону і зайдіть в «Диспетчер файлів». В диспетчері зайдіть в папку з музикою і звуками. Виберіть звуковий файл, який раніше був скопійований з комп'ютера, або будь-який інший, який ви хочете зробити сигналом виклику. Натисніть кнопку «Меню» і в списку можливих команд виберіть «Використовувати як ...» - «Сигнал виклику». Тепер ця музика буде сигналом виклику за замовчуванням.
Зверніть увагу
Дана інструкція підійде для телефонів з підтримкою знімних карт пам'яті, відтворення звукових файлів різних форматів, а також з файловим менеджером, що володіє розширеними функціями (практично всі телефони, випущені після 2006 року).