Як перешити самому сидіння. Як перешити авто.

При покупці автомобіля дуже хочеться, щоб у салоні було затишно, і обшивка якомога довше зберігала первісний вигляд. Але найчастіше буває так, що зовні автомобіль виглядає, як новенький, а от всередині в салоні, завдяки старанням маленьких дітей або ваших домашніх вихованців, зовнішній вигляд обшивки постраждав. Це можна виправити, самостійно перешивши чохли на сидіння .
Вам знадобиться
 • - старі сидіння;
 • - гострий ніж (скальпель);
 • - прутики зі старого сидіння (ребра жорсткості);
 • - тканина, шкіра або шкірзамінник;
 • - товсті нитки;
 • - ножиці.
Інструкція
1
Визначтеся, з якого матеріалу ви будете шити чохли на сидіння. Якщо у вашій машині немає кондиціонера, не варто вибирати шкіру або шкірозамінник. Влітку вам буде не комфортно, а взимку холодно. У цьому випадку зупиніть свій вибір на тканинних чохлах. Але тканина повинна бути міцною, не піддаватися швидкому стирання. Після того, як матеріал вибраний і куплений, переходьте до наступного кроку.
2
Після цього якомога акуратніше зніміть старі чохли з сидінь. Важливо не порвати їх, це будуть ваші лекала.
3
Потім дуже гострим ножем або скальпелем розпоріть шви старих чохлів. Гострота ножа потрібна для того, щоб розділити деталі точно по колишнім швах, щоб було легше обводити їх при знятті викрійки і бачити, як саме зшиваються деталі. Не викидайте залізні прутики, які знаходяться всередині старих швів, це будуть внутрішні ребра жорсткості ваших нових чохлів. Якщо прутики пошкоджені, знайдіть схожий матеріал, щоб вставити їх в нові чохли.
4
Підготуйте велику рівну поверхню для перекладу викрійок. Розкладіть підготовлену тканину або шкіру і акуратно обведіть деталі. Якщо ваша швейна машинка зможе зшити матеріал з такими ж припусками, з якими були зшиті старі чохли, тоді обводьте деталі без додаткових відступів. Якщо ж знадобиться додаткове відстань для притискної лапки, то відступите від краю старого чохла кілька міліметрів. Виріжте деталі майбутніх чохлів.
5
Потім потрібно зшити всі деталі між собою, отстрачівая шви на кутах сидінь для краси. Нитки краще вибрати товсті, щоб не прорізати тканину або шкіру. Колір ниток теж грає роль. Чим контрастніше обрані нитки - тим рівніше повинні бути шви.
6
Після того, як нові чохли готові, закріпіть їх в салоні автомобіля.
Корисна порада
Як кріплення чохлів замість залізних дужок можна використовувати пластикові хомутики.
Ви порвали брюки або посадили пляма, і тепер не знаєте, що робити? Привести брюки в порядок неможливо, а викидати хорошу тканину - рука не піднімається. Спробуйте зшити з брюк що-небудь інше. Може бути, це буде дитяча річ. Але цілком може вийти і якась цікава вешь і для вашого гардеробу.
Вам знадобиться
 • форма
 • ножиці
 • лезо
 • швейна машинка
 • голки
 • нитки
Інструкція
1
Подивіться, де саме знаходиться діра або пляма. Якщо постраждали штанини, ніяких проблем немає. Штани дійсно легким рухом руки перетворюються на елегантні шорти. Можливо, вдасться зробити і бриджі. Досить обрізати штанини і підшити.
2
Значно гірші справи, якщо утворилася діра у верхній частині брюк. Подумайте, як можна використовувати штанини. Нові брюки з них, звичайно, не вийдуть, а ось міні-спідницю зшити можна, якщо брюки досить широкі.
3
Відріжте штанини до діри або плями. Розпоріть їх по швах, виперіть, пропрасуйте і очистіть від ниток.
4
Відсіч пояс - він вам ще знадобиться. Подумайте, яку застібку ви зробите на спідниці. Від цього залежить, потрібно підрізати пояс чи ні.
5
Підберіть викрійку. Краще всього зробити спідницю-четирехклінку. Не забудьте про те, що необхідно залишити припуски на шви.
6
Викроїте з штанин клини. Змітайте клини передньої і задньої частин спідниці. Стачайте їх і разутюжьте шви. Змітайте і стачайте бокові шви, залишивши незашітим відрізок шва для застібки. Разутюжьте і обробіть шви. Приметайте і прітачать пояс. Ушийте блискавку. Підігніть і підшийте низ.
Зверніть увагу
В залежності від тканини може знадобитися обробити шви до того, як ви Стачать срези.Еслі тканини на клини трохи не вистачає, можна вставити клин, наприклад, з контрастної тканини.
Корисна порада
Застібку можна зробити як збоку, так і сзаді.Із брюк без кишень можна зшити спідницю на кокетці. Для цього рівно відріжте верхню частину штанів. Клини кроіте з урахуванням кокетки. Спочатку сточують шви клинів, потім пришивайте кокетку. Застібка в цьому випадку вийде на тому ж місці, де вона була у брюк.