Як накласти текстури в фотошоп. Як накладати текстуру в фотошопі.

Можливості програми Adobe Photoshop практично безмежні, саме тому її використовують найдосвідченіші дизайнери і фотографи. Але фотошоп так же славиться своєю легкістю і практичністю. У ньому навіть новачок здатний створювати шедеври. Приміром, в ньому можна зробити кам'яне обличчя, дерев'яну одяг і навіть залізні мускули. Проробити такі трюки - справа п'яти хвилин, вам потрібно лише правильно накласти текстури в фотошопі.
Вам знадобиться
  • Обвести фотографію пером
  • Перетворити обведення в виділення
  • Вирізати текстуру по виділенню
  • Поміняти параметри накладення шару з текстурою
Інструкція
1
Для початку визначимося, що саме ми будемо накладати. Наприклад, це текстура дерева
2
Візьмемо інструмент «перо» (Pen tool) і обведемо їм необхідну частину фото. В даному випадку це купальник.
3
Створюємо новий шар (Ctrl + Shift + N) і вставляємо в нього свою текстуру.
4
Тиснемо правою кнопкою миші обведеному пером просторі і вибираємо "Виділення" (Make Selection) з параметром 1px.
5
Робимо інверсію виділення Ctrl + Shift + I і видаляємо зайве зі шару з текстурою.
6
Тепер нам необхідно змінити параметри накладення. Знайдіть праворуч в шарах вкладку «Накладення».
7
Ставимо курсор у вікно, але не розкриваємо вкладку і тепер прокрутити вниз до отримання оптимального варіанта.
8
Так ми наклали текстуру в фотошопі з фототографіі. Але ж ще можна накласти стандартну текстуру на весь шар. Для цього натисніть два рази на шар в панелі шарів праворуч і у вікні перейдіть на вкладку «Накладення текстури» (Pattern Overlay). Тепер можна змінювати розмір текстури, прозорість і параметри накладення.
9
У підсумку виходить досить мудрий купальник. Таку процедуру можна виконати і з обличчям, і руками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qMrC-D2Gd5g
Зверніть увагу
При створенні власної текстури враховуйте, що вона повторюватиметься нескінченну кількість разів по всій площі об'єкта, на який буде накладена. Створюйте таку текстуру, краї якої є продовженням протилежного краю.
Корисна порада
Якщо ви хочете створити свою текстуру в фотошопі, яку хочете використовувати в подальшій обробці фотографій, то для цього створіть новий документ з необхідними розмірами, намалюйте саму текстуру і натисніть Редагувати - додати текстуру (Edit - Define Pattern) .Для найкращого якості, зберігайте документ з розширенням PNG. Для цього натисніть Ctrl + Shift + Alt + S і зверху справа виберіть вкладку PNG-24. Для збереження з невеликою втратою якості, наприклад, для аватарки, яку потім викладіть в інтернет, зберігайте в GIF або JPG.
Відвідуючи музеї чи розглядаючи фотографії античних скульптур з мармуру, помічаючи їх багатий вигляд, багато користувачів програми Photoshop (фотошоп) хотіли б у своїх роботах з фотографіями накласти текстуру мармуру на деякі деталі. З цим часто стикаються дизайнери інтер'єрів будинків. Це можуть бути як щаблі або колони, так і особи (фігури) людей, яких можна перетворити в бюст або навіть пам'ятник для прикраси камінної полиці або садового фонтана.

Перше, що необхідно зробити перед початком роботи, - підібрати текстуру мармуру в якості основного матеріалу для роботи з фотографією. Потім відкрити зображення людини, з якого належить зробити пам'ятник. Залежно від формату файлу, наприклад, JPG-файлу, в початкової фотографії розташовується всього один заблокований фоновий шар. Щоб можна було користуватися текстурами в фотошопі, його потрібно продублювати за допомогою команди Layer. Потім активуємо Duplicate layer. Вийшов шар потрібно зробити чорно-білим. Для цього виконуємо команду Image (Зображення), потім Adjustments (Налаштування) і Desaturate (десатурація) .слід дією потрібно обвести об'єкт по контуру, щоб накласти текстуру і помістити відповідний фон на задній план. Активуємо Pen (Перо) і створюємо з його допомогою контур без заповнення. В опціях для цього встановлюємо режим Paths (Контури) .слід кроком закріпимо обраний зразок текстури (мармуру). Для цього клацанням правою кнопкою миші з контекстного меню вибираємо пункт Make Selection (Створити виділення). За допомогою вже знайомої команди Layer створимо новий шар. Використовуючи команду Edit і Fill (Редагування і Заповнення) в діалоговому вікні встановлюємо параметри Use (Використовувати) і Pattern (Зразок). Потім вибираємо команду Custom Pattern (Вибірковий зразок). Вказуємо на текстуру мармуру і задаємо останні параметри - Normal (Нормальний) і Opacity (Непрозорість), для якого виставляємо параметр 100%. Натискаємо OK. Текстура накладена. Далі можна займатися остаточним доведенням садового пам'ятника.