Як підключити телевізор до комп'ютера без проводів. телевізор підключити до комп'ютера без проводів.

При підключенні комп'ютера до телевізору виникає проблема - як приховати всі дроти. Необхідно врахувати розміщення комп'ютера і телевізора, а також довжину кабелів для підключення. Цю проблему можна вирішити шляхом додавання бездротового конвертера сигналу з комп'ютера на телевізор. Такий конвертер складається з передавача і приймача сигналу і призначений саме для трансляції екрану комп'ютера на аналогових або цифрових телевізорах.
Вам знадобиться
  • VGA-кабель
  • Бездротовий конвертер сигналу від комп'ютера до телевізора
Інструкція
1
Підключіть відеовихід монітора настільного комп'ютера або ноутбука за допомогою VGA-кабелю до передавача сигналу.
2
Також до передавача сигналу підключіть аудіовихід комп'ютера або ноутбука за допомогою доданого аудіокабелем.
3
Увімкніть передавач сигналу.
4
Підключіть входить в комплект кабель RCA до телевізору . Переконайтеся, що кольори штекерів збігаються з кольором вхідних портів на телевізорі.
5
Підключіть кабель RCA до приймача сигналу.
6
Запустіть приймач сигналу. Переконайтеся, що передавач і приймач сигналу, комп'ютер і телевізор включені і працюють.
7
Знайдіть канал входу на телевізорі. В залежності від марки і моделі, він може бути позначений як «Допоміжний», «Композит» або «Відеовхід» на пульті телевізора або на панелі управління.
8
Можливо, вам доведеться налаштувати дозвіл екрана на комп'ютері. Для цього виберіть "Пуск», потім «Настройки» і «Панель управління».
9
На панелі керування натисніть кнопку «Дисплей» і знайдіть вкладку «Параметри».
10
Перейти в розділ «Дозвіл екрану» у вкладці «Налаштування». Використовуйте клавіші зі стрілками для перемикання між різними дозволами екрану. Виберіть відповідне дозвіл для екрану телевізора і натисніть кнопку «Застосувати». На екрані з'явиться повідомлення типу «Комп'ютер повернеться до колишніх налаштувань через 15 секунд ...». Якщо зображення на екрані нормалізувався, натисніть кнопку «OK».