Як знайти код запчастини.

Із заміною запчастин доводиться стикатися досить часто, особливо при глобальних ремонтах автомобілів. Однак далеко не завжди для автолюбителів досить просте завдання - знайти потрібну деталь. В першу чергу, це стосується тих ситуацій, коли деталь потрібна "рідна", а автомобіль не новий. Але вирішити цю проблему можна досить просто.
Інструкція
1
Навіть якщо ваш автомобіль вже не новий, ви все одно можете спробувати з'ясувати код деталі у офіційного дилера. Для цього вам всього лише потрібно прийти в салон, який займається продажем машин вашої марки. Не забудьте взяти з собою техпаспорт на авто. Тут у фахівців є каталог, присвячений кожному модельному ряду. Поглянувши на VIN-номер вашого автомобіля, вони зможуть легко знайти шукану вам деталь в каталозі і назвуть вам її код .
2
Також ви можете скористатися універсальним каталогом, в якому також описуються код и деталей автомобілів кожної марки. Однак тут ви можете зіткнутися з тим, що всі значення будуть дані усереднені. Адже якщо описувати всі наявні деталі, ніякої книги не вистачить.
3
Код запчастини можна постаратися знайти і в інтернет-магазині виробника запчастин. Одним з таких сайтів є http://www.1001z.ru/. Знову ж таки, тут ви можете не знайти дуже точного визначення код а деталі, а тільки покажчик на універсальний аналог. Але якщо запчастина вам потрібна терміново, то вибирайте аналогову.
4
Як варіант, для пошуку необхідних деталей ви можете звернутися безпосередньо до виробника. Для цього вам слід відправити офіційний лист-запит на завод-виготовлювач. У посланні необхідно вказати ваш VIN. Це дозволить фахівцям швидше з'ясувати необхідну інформацію. Офіційна відповідь ви отримаєте по тому засобу зв'язку, яке вкажете самі в своєму листі. До речі, там же ви можете і замовити відповідну деталь.
5
Ще один варіант - дізнатися через фахівців технічного центру. Так як майстра техобслуговування вже мають досвідчене око, то визначити код деталі вони можуть досить легко. Знову ж, є ризик того, що і вони можуть помилитися, а значить і результат буде тільки приблизний.