Як вибрати телевізійний кабель.

При виборі телевізійного кабелю важливо знати ті критерії, які визначають його якість і гарантують гарну роботу. За якими ознаками вибрати дійсно надійний кабель ?
Інструкція
1
Зверніть увагу на хвильовий опір Воно повинно становити не менше 75 Ом, так як від нього залежить кількість перешкод. Кабелі, як правило, мають різний діаметр - 4 мм і 6 мм. Краще вибирати кабель з більшим діаметром, так як він впливає на захист від перешкод і спотворень.
2
Купуючи кабель , зверніть увагу на його зріз. Телевізійний кабель складається з центральної жили, шару екрану - алюмінієвої фольги і зовнішньої ізоляції, яка виконує функцію захисту від пошкоджень. Якщо фольга взагалі відсутня, це прямим текстом каже, що кабель неякісний і такий краще не брати. Крім того, фольга не повинна відшаровуватися, а наклеєна повинна бути внахлест.
3
З якого металу повинна бути зроблена центральна жила, єдиної думки немає. Більшість споживачів воліє повністю мідний дріт, але знавці стверджують, що провід зі сплаву металів виконує свої функції нітрохи не гірше, а коштує дешевше. Найбільш кращий варіант: фольга забезпечена мідної опліткою, а ізоляція повинна бути дуже щільно до неї притиснута. Обшивка та фольга зменшують втрати сигналу на випромінювання, тому якість зображення буде вищою.
4
Вибирайте кабель з максимально щільною ізоляцією, щоб під неї не потрапляла дощова вода, якщо антена встановлена на даху або на балконі. Якщо вода потрапить всередину, фольга буде руйнуватися, а сам кабель дуже швидко стане непридатним для використання.
5
Розраховуючи метраж, врахуйте всі спуски, підйоми повороти і не забудьте залишити деяку кількість про запас на той випадок, якщо вам знадобиться переставити телевізор в квартирі. Заздалегідь подбайте про придбання якісних роз'ємів і розгалужувачів. Не використовуйте саморобні скрутки і спайки. Пам'ятайте, що від цього залежатиме і якість зображення, і тривалість роботи кабелю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sGgozDCprME