Як записувати звук через мікрофон.

Існує кілька спеціальних програм, що дозволяють записувати звуки , голос або музику через мікрофон на комп'ютер. Яку краще вибрати і в чому перевага того чи іншого записуючого пристрою?
Інструкція
1
Найпростіший варіант, доступний абсолютно будь-якому користувачеві Windows - це службова програма звукозапису. Пройдіть наступний шлях: "Пуск" -> "Усі програми" -> "Стандартні" -> "Розваги" -> "Звукозапис". Запустіть програму. Підключіть мікрофон до комп'ютера через відповідний роз'єм (як правило, він розташований на задній панелі і має рожевий колір), натисніть на кнопку і починайте говорити або грати на музичному інструменті. Дана програма дозволяє тільки записати звук, але не дає можливості його обробити, тому її використовують лише початківці.
2
Більш професійна програма - All Sound Recorder. Вона складається з двох частин: власне звукозаписна програма і міні-редактор, який дозволяє за допомогою фільтрів очистити звук від сторонніх шумів. Після запису збережіть отриманий звуковий файл в одному з трьох доступних форматів: WAV, 3-OGG, MP3.
3
Ще один популярний цифровий аудіо-редактор - Sound Forge. Дана програма використовується в основному музикантами для обробки композицій і накладення різних ефектів. Крім того, вона дозволяє переводити файли з одного формату в інший.
4
Перед звукозаписом, незалежно від виду обраної програми, постарайтеся позбутися від всяких сторонніх шумів і усамітнитися в приміщенні, особливо якщо ви збираєтеся записувати голос. Дуже зручно користуватися навушниками з прикріпленим мікрофон ом - вони дозволять залишити руки вільними для роботи з комп'ютером. Ознайомтеся з підручниками за обраною програмою, щоб дізнатися, які додаткові ефекти можна застосувати до майбутньої записи.