Як зробити тінь в фотошопі.

Зробити тінь в Photoshop зовсім не складно, але цей прийом потрібний часто і оживляє багато зображення.
Вам знадобиться
  • Зображення, на якому потрібно зробити тінь
Інструкція
1
Тінь часто робить зображення більш виразним, так само вона допомагає передати реалістичне відчуття пространства.Откройте зображення, в якому потрібно зробити тень.Необходімо виділяти об'єкт, який буде кидати тінь. Якщо він знаходиться на однорідному фоні, відмінному від кольорів самого об'єкта, то можна скористатися інструментом «чарівна паличка», «клікнувши» їй на фон, а після цього інвертувати виділення через команду Select - Inverse. Виділіть об'єкт вручну за допомогою інструменту Lasso, якщо фон картинки неоднородний.Об'екти складної форми зручно виділяти інструментом Pen. Для цього спочатку обведіть силует, для якого хочете зробити фон, після цього натисніть правою кнопкою миші на цей контур і виберіть з меню Маке Selection.
2
У верхньому меню виберіть Edit - Copy або Ctrl + C.Создайне новий шар, встати зображення з .eathf обміну при допомоги (Edit - Paste) або Ctrl + V.Сделайте дублікат недавно створеного шару за допомогою Layer - Dublicate layer .Для майбутньої тіні спершу необхідно виділити силуєт. Для цього в панелі шарів виберіть середній шар, затисніть клавішу Ctrl і клацніть по ньому лівою кнопкою миші.После того як силует виділений, необхідно залити його чорним кольором. Це робиться при момощью меню: Edit - Fill, після цього виберіть черний.Уберіте виділення з силуету поєднанням клавіш Ctrl + D.
3
Натисніть Ctrl + T і з затиснутою клавішею Ctrl перемістіть тінь на ту поверхню, на якій вона повинна бути в підсумку. Щоб підтвердити зміни тиснемо EnterДобавьте тіні прозорості., Поставте, наприклад, 40% прозорості шару з тенью.Поменяйте шар з тінню і шар з малюнком місцями, щоб тінь опинилася на задньому фоні.
4
Додайте тіні розмитості., Щоб вона не була занадто чіткою. Для цього у верхньому менб вибреріте Filter, - Blus - Gaussian Blur. Поставте радіус розмиття 2-3 пікселя.Перед вами картинка з тінню.
Один з параметрів накладення шару в графічному редакторі Adobe Photoshop дає можливість додати тінь контуру зображення. Цей ефект дуже зручний при створенні дизайну різного роду інтерфейсів, іконок і т.д., але не дозволяє отримати природно виглядають тінь при заданих умовах освітлення. В таких випадках краще використовувати нескладну послідовність ручних дій.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте файл, що містить вихідне зображення. Гарячі клавіші CTRL + O запускають відповідний діалог.
2
Натисніть клавіші CTRL + J. Таким способом ви створите копію шару з вихідним зображенням - саме вона в результаті стане тінь ю об'єкта вихідного шару.
3
Натисніть на клавіатурі CTRL і, утримуючи клавішу, клацніть іконку зліва від назви шару-дубліката. Так ви виділите контур об'єкта в цьому шарі.
4
Натисніть «гарячі клавіші» ALT + BackSpace - це команда редактору залити виділений контур чорним кольором.
5
Розкрийте в меню редактора розділ «Фільтр», перейдіть в підрозділ «Розмиття» і виберіть рядок «Розумієте по Гауса». Тут вам потрібно вибрати параметри розмиття майбутньої тіні залежно від пропорцій об'єкта та характеру висвітлення. Підберіть потрібне значення візуально, переміщаючи повзунок і контролюючи зміни по картинці перегляду. Отримавши задовільний результат, натисніть кнопку «OK».
6
Поміняйте місцями шари тіні і об'єкта - просто перетягніть мишкою вихідний шар на позицію вище його копії в палітрі шарів.
7
Клацніть шар тіні і натисніть CTRL + T. Таким способом можна включати інструмент деформації контуру зображення. На картинці з'явиться рамка з трьома вузловими точками на кожній зі сторін (в кутах і посередині). Середню точку на верхній стороні прямокутника переміщайте при клавіші CTRL, щоб надати тіні найбільш натуральну форму для існуючого в картинці кута і напрямку освітленості. Можете зробити тінь коротше основного об'єкта, якщо джерело світла розташоване високо або навпаки, довші, якщо низько. Отримавши потрібний результат, натисніть Enter.
8
Перемістіть повзунок у випадаючому списку «Непрозорість» до рівня 60% або нижче - точне значення підберіть візуально. На цьому процедура створення простої тіні об'єкта закінчена, і ви можете зайнятися подальшою обробкою зображення.