Як налаштувати канал по супутниковій антені.

Супутникове телебачення - це можливість приймати телевізійний сигнал зі безлічі станцій через мережу супутників, що знаходяться над екватором. Якщо ви вирішили налаштувати супутниковий канал , зробіть наступне.
Інструкція
1
Придбайте обладнання, необхідне для налаштування супутникової системи. Вона складається з антени («тарілки»), конвертора і ресивера. Встановіть антену на даху або за вікном, стежачи за тим, щоб вона дивилася в південну сторону. На центральну дугу встановіть конвертер і мультифіди, службовці для кріплення двох бічних конверторів.
2
Після установки антени провід від конвертера підключіть до входу №1 DiSEqC-перемикача. Підключіть кабель на вхід ресивера (тюнера) і налаштуйте все це обладнання на головний супутник. Для центрального регіону Росії це Sirius. Щоб дізнатися, чи потрапляє ваша місцевість в зону покриття супутникового сигналу, зверніться на сайт http://www.lyngsat-maps.com. Там ви зможете дізнатися, який супутник вам найбільш підходить. Підключіть ресивер до телевізора та встановлення опцій, строго дотримуючись інструкції. В головному меню виберіть режим «Установка антени», потім виберіть ручні настройки і встановіть частоту 11,766 GHz.
3
Добийтеся появи сигналу, який складається з двох основних параметрів: сила + якість. Орієнтуватися треба в основному саме на шкалу «якість». Встановіть антену вертикально і починайте повільно повертати вліво і вправо, стежачи за появою сигналу. Якщо він взагалі не з'являється, трохи нахиліть антену і продовжуйте пошук.
4
Коли ви знайдете сигнал, якнайсильніше затисніть всі кріпильні гайки на супутниковій антені. При затягуванні сигнал знову може бути втрачений, тому за ним необхідно ретельно стежити. Після закріплення антени більше її повертати не треба.
5
Ви можете налаштувати не менше трьох супутників. Перед пошуком наступного поміняйте в ресівері номер антени і заново встановіть частоту. Рухаючи держатель конвертора в різні боки, ловите сигнал з наступного супутника. Після виявлення всіх трьох включите автоматичний режим настройки і проскануйте їх.