Як зарядити телефон, якщо немає зарядки. Як прибрати канюктівіт.

Іноді трапляється ситуація, коли телефон необхідно терміново зарядити, а підходящого зарядного пристрою поряд немає. Як вчинити в подібному випадку? Відповідь на це питання допоможуть дати численні народні хитрощі.
Інструкція
1
Найпростіше рішення - зарядити телефон від комп'ютера, але це можливо тільки в тому випадку, якщо під рукою є USB-кабель і включений комп'ютер. Зарядка буде відбуватися довше, ніж зазвичай, але телефон можна зарядити на повну потужність.
2
Використовуйте універсальний зарядний пристрій, в народі зване «жабою». Витягніть акумуляторну батарею та підключіть її до відповідних місць на «жабі». Найголовніше - не переплутати контакти: позитивний до позитивного, а негативний - до негативного. Потім вставте зарядний пристрій в розетку і слідкуйте за індикаторами. Звичайно, «жаба» не завжди є під рукою, але вона врятує вас від необхідності шукати зарядник саме від вашої моделі телефон а.
3
Якщо у вас є зарядний пристрій, але воно не підходить для вашого телефон а, можна вирішити проблему таким чином. Відріжте ножем або гострими ножицями невідповідну частина зарядного пристрою і розріжте ізоляційний шнур уздовж. Потім зачистите їх від ізоляції на 1-2 см. Вийміть з телефон а батарейку, підключіть синій (чорний) проводок до контакту зі знаком «+», а червоний (білий) - до контакту зі знаком «- ». Вставте зарядний пристрій у розетку.
4
Якщо ви опинилися в місці, де взагалі немає електромережі, наприклад, в лісі, можна використовувати ліхтарик-еспандер, що заряджається немає від батарейки, а від генератора. Таким пристосуванням люблять користуватися туристи. Вам знадобиться такий ліхтарик і шматок дроту від зарядника з відповідним роз'ємом. Розберіть ліхтарик, зачистите проводки шнура від ізоляції і прикріпіть їх до генератора ліхтарика, дотримуючись полярності. Обертаючи ручку міні-генератора, ви цілком зможете зарядити телефон .
5
Таким чином, якщо мати хоча б деяку передбачливість, можна легко знайти вихід із скрутного становища. Але дотримуйте техніку безпеки і не намагайтеся зарядити телефон за допомогою дротів від розетки безпосередньо. Інакше без покупки нової батареї буде не обійтися.
Зверніть увагу
Зарядити айфон без зарядки навряд чи вийде. Якщо телефон розрядився десь далеко від дому, але недалеко від якого-небудь торгового центру, то можна зайти в будь-який салон стільникового зв'язку і скористатися послугою зарядки телефону за невелику суму. Батарея частково відновить заряд, і можливо її може ще вистачити на якийсь час, для того, щоб що то подивитися на телефоні.
Корисна порада
Як же зарядити iPhone? Варіантів кілька: 1. Підключити iPhone до будь-якого USB на будь-якому комп'ютері (зарядка піде, але потребують багато часу) 2. Підключити iPhone до зарядки від будь-якого iPod'a 3. Купити перехідник на американську вилку - зарядний пристрій, поставляється в комплекті з iPhone, універсальне, тобто працює також від мережі в 220 В. 4. Придбати Travel Kit (продається в Росії), при цьому Ви отримаєте можливість зарядити ваш телефон во.