Як перетворити дату в текст. перетворити дату в текст excel.

Microsoft Excel - програма, призначена для роботи з двовимірні масивами даних, представлених у вигляді електронних таблиць. В осередках цієї таблиці інформація може бути представлена в різних форматах: числовому, текстовому , грошовому, процентному та пр. При цьому перетворити її з одного виду в інший простіше простого.
Вам знадобиться
  • додаток Microsoft Excel
Інструкція
1
Перетворити дату в текст в електронній таблиці Microsoft Excel можна кількома різними способамі.Откройте необхідний вам документ і знайдіть в ньому ту комірку, дані якої потрібно перевести з одного формату в інший. Клікніть по ній правою кнопкою миші і в випадаючому контекстному меню знайдіть пункт «Формат ячеек». Клікніть на його. У вікні відкрийте вкладку «Число», де зі списку «Числові формати» виберіть значення «Текстовий». У правій частині вікна ви побачите, як зміниться ваша дата після пророблених маніпуляцій. Якщо вас все влаштовує, натисніть ОK, якщо ні - кнопку «Скасувати».
2
Другий спосіб не складніший, ніж попередній. Як правило, його застосовуються в тих випадках, коли необхідно перетворити дату в таблиці до відповідного їй день неделі.В початку ви повинні вибрати в аркуші потрібну комірку, натиснути на неї правою клавішею миші і в меню знайти пункт «Формат ячеек». Далі виберіть вкладку «Число» і в списку «Числові формати» клікніть на рядок «Все формати». Тепер в правій частині віконця в поле «Тип» вбийте одне з двох виразів: дддд (ДДДД) - якщо хочете, щоб значення дня тижня відображалося в комірці повністю; ддд (ДДД) - якщо хочете, щоб день тижня видавався в скороченому віде.Чтоби зберегти внесені зміни, слід натиснути кнопку ОK, в іншому випадку - кнопку «Скасувати».
3
Перетворення числової дати в текст можна виконати і за допомогою функції ТЕКСТ, яка записується в такий спосіб: = ТЕКСТ (Номер комірки; "формат"). Так, щоб переробити дату в день тижня , вищеописана функція набуде вигляду: = ТЕКСТ (A1; "ДДД").
4
В тому випадку, якщо необхідно змінити формат відразу декількох осередків, не потрібно працювати з кожною їх них окремо. Слід просто-напросто виділити всі комірки і вибрати одне з вищеперелічений дій.