Як вставити машини в GTA.

Сучасні комп'ютерні ігри вражають своєю реалістичністю і якісної графікою. Однак користувачам постійно хочеться покращити гру, додати в неї більше цікавих функцій. Дорогі ексклюзивні машини в GTA - що може бути бажанішим?
Інструкція
1
Як правило, комфорт в грі GTA підвищується в міру її проходження. У всіх версіях гри доступ до багатих районам міста і дорогим машинам відкривався по мірі виконання завдань. Але багато геймери не хочуть чекати результатів виконання місій. В цьому випадку можна злегка «прокачати» гру, разнообразив її новими автомобілями.
2
Для початку виберіть інтерфейс, який хочете помістити в грі. Геймерські сайти або просто портали обміну інформацією наповнені всілякими модифікаціями для GTA. Ви можете знайти як ексклюзивні спортивні автомобілі для звий гри, так і ретро- машини - не такі швидкі, але дуже шикарні.
3
Скачайте потрібні доповнення на свій комп'ютер. Обов'язково перевірте їх антивірусом на наявність шкідливих програм. Всі доповнення для ігор, випущені немає від офіційної компанії-виробника GTA Rockstars, є небажаними для установки і несуть потенційну небезпеку для системи комп'ютера або тільки для самої гри. Зокрема, використання подібних «прошивок» може позначитися на збереженні поточної версії гри або на стовідсотковому результаті її проходження, про який мріють всі геймери.
4
Скачайте VCMM на свій комп'ютер і встановіть її, дотримуючись підказок системи. Скачавши програму (мод) з потрібними автомобілями на комп'ютер, встановіть її в гру за допомогою програми VCMM. Вона дозволить як активувати нові версії автомобілів, так і видаляти їх з гри.
5
При включеній грі GTA натисніть кнопку Esc і відкрийте програму VCMM. Виберіть викачані вами моди автомобілів в цій програмі і натисніть кнопку «Інсталювати». Почекайте деякий час, поки система запустить оновлення для гри. VCMM також має свої моди, так що вам не обов'язково шукати їх в інтернеті. Цей спосіб допоможе вам не замінювати існуючі автомобілі в грі на нові моделі, але доповнить автомобільний парк машинами, які припадають вам до душі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gMcuGBNM4hM