Як відремонтувати тахометр.

Тахометр для автомобіля - річ досить важлива. Адже саме з його допомогою змиритися кількість обертів двигуна. Він же допомагає відслідковувати, щоб число їх не стало критичним, що призведе до поломки двигуна і дорогого ремонту. Але от що робити, якщо зламався тахометр, знають далеко не всі автолюбителі.
Інструкція
1
Перед початком ремонту обов'язково визначте причину несправності. Як правило, їх легко об'єднують в один список. Це може бути вказівка на поломку світлодіодного тахометра колії. Відображається така неполадка на дисплеї бортового комп'ютера. Вирішуйте таку проблему за допомогою заміни світлодіодного екрана, так як в процесі тривалої експлуатації в умовах несправності він відмовляє без можливості відновлення.
2
Не забудьте також перевірити і такі важливі показники, як джерело імпульсів від двигуна, проводку, підключає двигун до датчика і вимірювального приладу. Що стосується частоти імпульсів, то їх число обов'язково має бути кратним картеру швидкості. Проблеми з ними вкажуть вам також і на несправність проводки. Дізнатися про цю проблему ви зможете з показань самого тахометра. Якщо ви відчуваєте, що він став показувати вам "погоду", значить прийшов час перевірити його системи на наявність дефектів.
3
Для ремонту тахометра вам потрібно зняти приладову панель і тільки потім вже ретельно все намагатися розглянути. Якщо в результаті огляду на проводці ви виявили тріщини або інші подібні неполадки (неконтакт і т.д.), їх потрібно обов'язково запаяти. При виконанні паяльних робіт обов'язково дотримуйтесь техніку безпеки і виконуйте всі дії по інструкції.
4
Якщо вас бентежать показання датчика - стрілка скаче туди-сюди, перевірте саме сам датчик. Адже зовсім не факт, що поломка укладена безпосередньо в тахометрі. Можливо, вам необхідно тільки замінити цю зовнішню деталь, і все прийде в норму.
5
Однак якщо тахометр продовжує показувати вам невірну інформацію, а зовнішній огляд нічого не виявив, в цьому випадку найкраще здати машину в сервіс. Нехай фахівці уважно вивчать вашу проблему і виправлять її. Швидше за все, вони запропонують вам замінити несправну деталь на нову.