Як зробити гірлянди.

Готуєтеся до новорічних свят? Купили продуктів, спиртне і подарунки? А про гірлянди забули ... Що робити? Творити!
Інструкція
1
Зробивши гірлянду своїми руками, можна перейнятися духом Нового Року, допомогти своїм дітям придбати корисні навички, спрямувати їх невгамовну енергію в конструктивне русло і просто їх чимось розважити.
2
Беремо звичайну кольоровий папір і вирізаємо з неї шість гуртків. Усі гуртки мають бути однакового діаметра. Обрізки нам ще знадобляться, чи не викидайте їх, а виріжте кілька рівних між собою смужок.
3
Гуртки складаємо навпіл, кольоровий стороною всередину, і мажемо клеєм почергово другу сторону напівкіл. Після чого їх з'єднуємо. Клей підійде звичайний канцелярський - його можна купити в будь-якому кіоску з газетами і канцелярією. Таким чином склеюємо всі півкола між собою, але замикати цю «ланцюг" не поспішаємо. Для початку потрібно закріпити на склеєної «конструкції» нитку, складену в 2 рази, щоб гірлянду можна було підвішувати. Нитку закріпили - склеюємо останні частини і даємо висохнути. Якщо потім розгорнути фігуру, у нас вийде строкатий і красивий кульку.
4
Шар готовий, але, здається, що чогось не вистачає. Ті полосочки з обрізків кольорового паперу, які ми вирізали - зараз вони підуть в хід. Склеюємо смужечку, щоб утворилося коло, в неї втягає другу і теж склеюємо і так діємо, поки не отримаємо гірлянду потрібної довжини.
Корисна порада
У нас вийшло! Гірлянда готова. А прикраса у формі кулі можна прив'язати до середини натягнутої гірлянди або іншим якимось чином. Все залежить від вашої фантазії. Успіхів.