Як додати рухомий рядок.

Найчастіше багатьом користувачам доводиться мати справу з відеопрограмами для створення якого-небудь матеріалу. Мало хто може відразу розібратися у всіх премудростях налаштувань і вставити біжучий рядок . Для цього необхідно виконати декілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Запишіть HTML код для створення біжучого рядка. Прикладом може служити наступна комбінація: «біжучий рядок». Вивчіть приклад даного коду на сайті prostoflash.ru.
2
Скачайте програму Ulead VideoStudio для створення необхідної функції. Пройдіть в «Панель завдань» і клікніть по вкладці «Заголовок». Відбудеться перехід в інше меню, де потрібно скористатися вікном праворуч. В ньому є вже кілька інтегрованих текстів. Просто перетягніть один з них на шкалу часу, що представляє собою доріжку зі значенням «Т».
3
Створіть власний текст. Знайдіть підказку в «Додаткових можливостях». Клікніть два рази по вікну перегляду для того, щоб надрукувати текст. Встановіть попередньо колір, шрифт, його розмір і введіть то, що ви хочете бачити в біжучому рядку. Все відбувається так, як і у відомому редакторі Word.
4
Клацніть по іконці з подвійною стрілкою і включіть додаткові функції. Тепер додайте фон до біжучому рядку, вирівнювання, тінь до тексту, налаштуйте прозорість. Це допоможе зробити ваш текст цікавіше.
5
Перейдіть в режим «Анімація» та поставте прапорець в розділі «Застосувати анімацію». Ви одразу отримаєте доступ до деяких ефектів. Виберіть категорію "Fly" і виділіть самий нижній ефект в правому стовпчику. Він виділений зеленої рамкою.
6
Клацніть по подвійний «Т» і виставите необхідні значення. Проаналізуйте напрямки виходу і входу біжучого рядка. У стандартному положенні рядок з'являтиметься праворуч і йти у ліву сторону екрану. Експериментуйте з анімаційними ефектами. Зробіть те ж саме і з фоном тексту.
Зверніть увагу
Є пряма залежність між кількістю знаків в тексті і швидкістю переміщення рухомого рядка, а також часом її показу. Час можна побачити у верхньому лівому вікні, в режимі «Правка» або просто на шкалі часу.