Як підібрати регулятор тиску.

Регулятор тиску - найважливіший елемент гальмівної системи автомобіля з гідравлічним приводом без антиблокувальної системи. Саме він стежить за стійкістю автомобіля при гальмуванні, а тому вибору даної деталі варто присвятити деякий увагу.
Інструкція
1
При гальмуванні задні і передні колеса блокуються не одночасно. Так, якщо спочатку заблокуються задні колеса, машина втрачає зчеплення з дорогою і може розгорнутися навколо себе, заважаючи тим самим дорожньому руху і створюючи аварійну ситуацію.
2
Одночасна блокування коліс також небажана, оскільки автомобіль не має резерву безопасності.Ідеальним гальмуванням вважається блокування передніх коліс. Тоді автомобіль досить стійкий, оскільки задні колеса утримують автомобіль в стабільному стані.
3
Регулятор тиску змінює гальмівну силу приводу залежно від тиску робочої рідини в головному циліндрі, завантаження машини, інтенсивності гальмування. Сам регулятор складається з поршня і двох циліндрів. Власні характеристики регулятора залежать від величини зусилля центрирующей пружини поршня і співвідношення його площ перерізу.
4
Виробники залишають покрокові інструкції по налаштуванню регулятора тиску. Найчастіше необхідно провести його наступні дорожні випробування. Виберіть прямий рівний широкий ділянку дороги без ухилів, вільний від дорожнього руху та пішоходів. Покриття випробувального ділянки має бути однорідним, що дозволяє блокувати колеса при гальмуванні (гравій, пісок).
5
Перевірте автомобіль, гальмівні механізми його повинні бути холодними, фрикційні накладки гальмівних колодок приробиться, шини рівномірно зношеними, нормально накоченими.
6
Сядьте в машину, розженете її до швидкості 25-30 км/год і загальмуєте або переключіться на нейтральну передачу. Цим ви від'єднуєте мотор від трансмісії і блокуєте все колеса.Еслі автомобіль поводиться стійко, спробуйте зробити гальмування на швидкості 50-60 кмч. Вивчіть довжину слідів від блокованих коліс. Сліди задніх коліс повинні бути коротше передніх.Еслі блокування задніх коліс відбувається раніше передніх - необхідно відрегулювати привід регулятора тиску. Якщо задні колеса блокуються навіть при відсутності навантаження на поршень, такий регулятор вважається несправним.
Корисна порада
Не рекомендується замінювати власний регулятор тиску автомобіля іншими, не рекомендованими виробниками.