Як відбілити біле хутро.

Напередодні холодів необхідно привести в порядок зимові речі. Але буває так, що, діставши з шафи улюблену світлу шубку, ви бачите, що вона пожовтіла і виглядає, принаймні, непрезентабельно. Не поспішайте бігти в хімчистку, цілком можливо і в домашніх умовах повернути білому хутрі приємний вигляд і блиск.
Вам знадобиться
  • крохмаль або манна крупа, перекис водню, бензин, нашатирний спирт, денатурат.
Інструкція
1
Для очищення світлого хутра пересипте ворс адсорбентом, який вбере в себе бруд. У домашніх умовах краще всього використовувати манну крупу або картопляний крохмаль. Потім обережно перетирають хутро долонями. Бруд залишиться на адсорбенті. Струсіть його з хутряного вироби і почистіть ворс в напрямку росту м'якою щіткою. Якщо з першого разу ви не домоглися потрібної білизни, повторіть чистку ще раз.
2
Нанесіть на ворс манну крупу або крохмаль. Втирайте його в хутряний виріб і потім збризніть з пульверизатора розчином, приготованим з шампуню або прального порошку. Отримане «тісто» розмазуйте по всьому хутрі . Після того, як маса підсохне, вичешіть її з ворсу за допомогою щітки. Річ гарненько витрусити і розчешіть. Після подібної чистки хутро необхідно просушити. Найкраще це зробити на свіжому повітрі, подалі від опалювальних приладів. Не сушіть хутро на сонці, інакше він втратить білий колір і пожовтіє.
3
У склянці теплої води розведіть чайну ложку 3% перекису водню і кілька крапель нашатирного спирту. Отриманим розчином збризніть пожовклу річ з пульверизатора. Наносите тільки по верху ворсу. Після цього тримайте хутряний виріб протягом одного дня на яскравому сонці.
4
Замісити в бензині картопляний крохмаль. У вас повинна вийти кашоподібна маса. Протріть нею хутро і залиште підсохнути. Потім річ витрусіть. Для того щоб позбутися запаху бензину, провітріть хутро на свіжому повітрі.
5
Якщо забруднення білого хутра відбулося через попадання жиру або річ залисніли від довгої шкарпетки, візьміть половину літра теплої води і розведіть в ній 3 чайні ложки кухонної солі і 1 чайну ложку нашатирного спирту. Розчином обробіть поверхню забрудненої ділянки і протріть чистим ватяним тампоном, змочуючи його в теплій воді. При цьому намагайтеся не намочити мездру.
6
Змішайте в рівних кількостях нашатирний спирт і денатурат. Протріть розчином хутро, використовуючи пульверизатор або чисту тканину. Після закінчення чищення промокніть ворс лляною тканиною.