Як поповнити рахунок яндекс грошей через телефон. Як поповнити рахунок в Яндекс гроші через смс.

Використання для оплати покупок в інтернеті або рахунків за різні послуги через яндекс гроші дуже зручно. Нерідко виникають ситуації, коли необхідно терміново поповнити свій яндекс гаманець, а гроші є тільки на рахунку телефону. Перевести гроші з телефону на гаманець можна за п'ять хвилин.
Інструкція
1
Уточніть у свого оператора короткий номер для виконання операції поповнення балансу яндекс грошей за допомогою телефону. Наприклад, для абонентів Білайна - це номер 145, для МТС - 112, для Мегафона - 133.
2
Наберіть «* короткий номер * номер гаманця на Яндексі * суму платежу #» і потім натисніть на своєму телефоні клавішу виклику. Дана схема переведення грошей актуальна для абонентів Білайн і МТС.
3
Проведіть аналогічну операцію, якщо ви є абонентом Мегафона, правда з урахуванням наступної особливості: після короткого номера необхідно ввести суму платежу і тільки потім номер рахунку Яндекс.Денег.
4
Пам'ятайте, за переказ грошей стягується комісія. Вона відрізняється в залежності від суми, яку ви плануєте покласти на рахунок яндекс гаманця.
5
Майте на увазі, існує й інша схема поповнення електронного гаманця. Для цього потрібно набрати смс, в якому вказати рахунок Яндекс.Денег і суму переказу. Номер, на який ви смс відправите, уточнюється в оператора. Він являє собою звичайний номер телефону у федеральному форматі. Не плутайте його з коротким номером для швидких запитів. Вартість смс тарифікується відповідно до вашим планом.
6
Зайдіть у свій гаманець через 5-7 хвилин після переказу грошей і перевірте, перераховані вони чи ні. Якщо грошові кошти надійшли на рахунок Яндекс.Денег, ви можете бути спокійні, якщо ні, то слід звернутися до свого стільниковому оператору і проконсультуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2Z4dhGFLBXo
Зверніть увагу
Будьте уважні при здійсненні будь-яких операцій з переказу грошових коштів на електронні гаманці. Перевіряйте всі внесені відомості досконально. В іншому випадку ви можете ненавмисно відправити гроші на чужий гаманець або потрапити до рук шахраїв. Пам'ятаєте, в роботі системи можливі збої і помилки, тому гроші можуть прийти швидко, а можуть «зависнути». Зберігайте всі звіти про виконану операції в телефоні, іншими словами, не видаляйте смс. У разі виникнення претензії до стільникового оператора ви зможете пред'явити докази вчинення перекладу.