Як підняти проксі.

Щоб підняти власний проксі-сервер , необхідно налаштувати параметри мережного адаптера. При цьому інші комп'ютери, підключені до нього, повинні отримувати доступ до інтернету. Цей процес можна здійснити без допомоги додаткових програм.
Інструкція
1
Не слід налаштовувати проксі-сервер для неперевіреною мережі. Якщо комп'ютери, яким потрібно забезпечити доступ до інтернету, і ваш ПК знаходяться в одній локальній мережі, то просто відкрийте загальний доступ для мережевого адаптера, сполученого з ними. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом.
2
Перейдіть до властивостей мережевої карти, яка підключена до необхідної локальної мережі. Переконайтеся в тому, що її параметри задані вірно. Тепер відкрийте властивості підключення до інтернету.
3
Оберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету цього комп'ютера». Встановіть біля нього прапорець. У наступному рядку виберіть локальну мережу, для якої потрібно відкрити загальний доступ.
4
Враховуючи той факт, що ви налаштовували проксі-сервер на комп'ютері, функція автоматичної видачі відповідних IP-адрес навряд чи буде активна. Проблема в тому, що багато провайдерів вимагають активації параметра автоматичного отримання IP-адреси. Натисніть клавіші Win і R. Введіть у вікні команду cmd і натисніть клавішу Enter.
5
Тепер пропишіть команду ipconfig/all і натисніть клавішу Enter. Знайдіть внутрішній IP-адресу вашого мережевого адаптера. Випишіть його значення. Тепер відкрийте налаштування мережевого адаптера іншого комп'ютера, якому потрібно забезпечити підключення до проксі-сервер у.
6
Перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP. Встановіть прапорець біля пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Вкажіть значення IP-адреси, яке буде відрізнятися від адреси проксі-сервер а останньою цифрою.
7
Заповніть рядки «Основний шлюз» і «DNS-сервер», вказавши в них значення IP-адреси проксі-сервер а. Аналогічним чином налаштуйте інші комп'ютер вашої мережі.
Проксі-сервери необхідні для здійснення підключення до інтернету через певний комп'ютер або роутер. Іноді їх використовують у ситуаціях, коли необхідно з'єднатися з певним ресурсом, використовуючи уявні IP-адреси.
Вам знадобиться
  • Програма 3proxy.
Інструкція
1
Зазвичай проксі-сервери створюються і настроюються за допомогою спеціальних утиліт. Скачайте програму 3proxy і встановіть її собі на комп'ютер. Тепер знайдіть в розпакованому архіві файл 3proxy.cfg. Основну роботу ви будете виконувати саме з ним. Відкрийте даний файл за допомогою програми «Блокнот» або WordPad (можна використовувати інший доступний текстовий редактор).
2
У вас повинен бути комп'ютер, підключений до інтернету і мережного концентратора. До останнього пристрою необхідно підключити інші ПК, які повинні отримати доступ в мережу. Поверніться до вашого "конфігу" і введіть у нього внутрішній IP-адреса мережевого адаптера, сполученого з концентратором. Для цього пропишіть рядок internal 192.168.0.1.
3
Вкажіть зовнішній IP-адресу, виданий вам провайдером. Його ви можете подивитися, натиснувши кнопку «Відомості» в меню з'єднання з інтернетом. Введіть команду external 200.180.151.121. Цифри означають шуканий IP-адресу.
4
Якщо ви знаєте адреси DNS-серверів, які використовує ваш провайдер, то введіть їх значення в файл. Ці дані можна знайти у вищеописаному меню. Команда буде виглядати так: nserver 223.163.101.15. Після цього введіть команду ncashe і поставте навпроти неї досить велике число, яке представляє собою ступінь цифри 2.
5
Тепер введіть IP-адреси комп'ютерів, які повинні отримати доступ в інтернет. Їх необхідно вводити через кому, прописавши попередньо команду allow. Збережіть зміни у файлі і запустіть програму. Пам'ятайте про те, що вам може знадобитися замінити деякі параметри. Якщо вам буде виданий іншій IP-адресу, то введіть нове значення, замінивши рядок external 200.180.151.121. Використовуйте внутрішні IP-адреси, що відрізняються тільки останнім сегментом. Це прискорить обробку даних програмою.