Як знищити постільних клопів.

Клопи - це кровоссальні комахи з сімейства напівжорсткокрилих. Харчуються кров'ю людини і теплокровних тварин. Наносять безболісні укуси в нічний час. Можуть бути переносниками небезпечних захворювань. Вдень ховаються в затишних, темних місцях і нічим не видають своєї присутності. Щоб позбутися від постільних клопів , слід обробити не тільки ліжко і спальні місця, а й провести дезінсекцію всього житла.
Вам знадобиться
  • - аерозолі;
  • - фахівці з СЕС або приватних служб;
  • - пижмо, полин;
  • - крейда або гелі від тарганів;
  • - скипидар, гас, мило.
Інструкція
1
Найефективніший спосіб позбутися клопів - це провести масову обробку за допомогою фахівців. Викличте санітарну епідеміологічну станцію або фахівців з приватних служб. Сплатіть дезінсекцію. Вам проведуть професійну обробку всього житла найсучаснішими препаратами, що не мають запаху і не залишають плям на меблях і килимах. Розпорошену речовина перетворюється на гранули і діє протягом 24 місяців, протягом яких ви можете на 100% бути впевнені, що нічні кровоссальні мешканці вас не потурбують.
2
Якщо ви не хочете оплачувати послуги фахівців, а коштують вони досить дорого, то можете провести самостійну обробку за допомогою аерозолів від повзаючих комах. Хоча клопів можна труїти і аерозолями від літаючих комах, так як вони мають крильця і являють собою щось середнє між повзаючими і літаючими. Щоб провести обробку, приберіть всі харчові продукти, винесіть домашніх вихованців, щільно закрийте вікна та двері. Приберіть постільна білизна, підійміть матраци, окропити всі спальні місця, щілини, плінтуси, місця за картинами і килимами. Обробляйте всі кімнати, так як наявність клопів в ліжку свідчить про те, що комахами заражений весь будинок. Через одну годину зробіть наскрізне провітрювання приміщення і вологе прибирання.
3
Для боротьби з клопами підійдуть дрібні і гелі від тарганів. Нанесіть один із засобів по всіх приміщеннях замкнутими смугами.
4
Також клопи не переносять запах полину. Тому ви можете покласти суху полин під матраци і спальні місця і додатково обробити все приміщення настоєм з полину. Для приготування настою залийте 200 гр. сухої сировини 1 літром окропу, настоюйте протягом 1 години, процідіть, відіжміть, змочіть настоєм тканину і обробіть всі щілини, підлога і м'які меблі, щоб по всьому житлу був стійкий запах полину. Такий же ефект надає пижмо.
5
Можете приготувати розчин з 1 частини скипидару, 1 частини гасу і 1 частини розтопленого господарського або зеленого мила і обробити всі щілини, плінтуси, дивани і ліжко з допомогою змоченою тканини.
6
Чудово допомагає позбутися клопів виморожування постільних речей, м'яких меблів і килимів. Але це знищить лише тих особин, які в момент виморожування перебували в зазначених приладді. Тому, якщо ви винесли все що можна на мороз, проведіть обробку житла за допомогою аерозолів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S9yq-IyQbPs