Як виставити дату на фото.

Іноді в результаті поспіху можна забути про ті чи інші налаштуваннях фотоапарата , наприклад, про функції автоматичного відбитка поточної дати на знімку. Втім, маючи деякі навички в роботі з Adobe Photoshop, можна поставити цю дату самостійно.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте фото: натисніть пункт головного меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або клікніть гарячі клавіші Ctrl + O. В наступному вікні виберіть потрібний файл і клацніть на "Відкрити".
2
Виберіть інструмент «Текст» (Type, гаряча клавіша T) і встановіть необхідні настройки. Панель з настройками інструменту знаходиться під головним меню, тут можна вказати шрифт, накреслення, розмір, колір та інші властивості майбутньої написи.
3
Клацніть лівою кнопкою миші де-небудь в лівій частині фотографії (майбутній текст згодом можна буде пересунути в будь-яке місце) і з клавіатури наберіть необхідну дату. Якщо вас не влаштовує результат, спочатку обведіть його (підведіть курсор до лівої частини написи, затисніть ліву кнопку миші і перемістіть вліво до початку написи), а потім міняйте параметри в панелі налаштувань на необхідні. Якщо вас все влаштовує, натисніть на кнопку із зображенням галочки, яка знаходиться в правій частині панелі налаштувань, і називається «Застосувати поточну правку» (Commit any current edits).
4
Переконайтеся, що активовано шар з написом (він повинен бути виділений синім підсвічуванням в списку шарів) і виберіть інструмент "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V). Затисніть на написи ліву кнопку і перетягніть її в необхідне місце.
5
Щоб скасувати помилкові дії, користуйтеся вікном «Історія» (пункт меню «Вікно» (Window)> «Історія» (History)). Виберіть потрібну дію, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в меню виберіть «Видалити» (Remove). Разом з ним втечуть всі дії, вчинені після нього.
6
Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або натисніть на гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У вікні виберіть шлях, введіть ім'я та вкажіть у полі «Тип файлів» Jpeg, а потім клацніть «Зберегти».