Як налаштувати універсальний пульт Philips.

Є два способи налаштування універсального пульта Philips для управління телевізором, DVD-плеєром, відеомагнітофоном або приставкою для цифрового кабельного телебачення - вручну й автоматично. Дотримуйтесь спочатку інструкціям для ручного налаштування. Якщо пульт так і не зможе управляти пристроєм, виконайте дії для автоматичної настройки.
Інструкція
1
Увімкніть телевізор на каналі 1. Якщо пристрій - DVD-плеєр, рекордер або відеомагнітофон, вставте диск або відеокасету.
2
Натисніть і утримуйте на пульті кнопку Code Search, поки горить червоний індикатор. Відпустіть кнопку.
3
Натисніть і відпустіть кнопку потрібного режиму на пульті дистанційного керування для пристрою, яким ви хочете керувати (ТВ, DVD або кабельне телебачення). Червоний індикатор спочатку блимає, потім продовжує горіти.
4
Знайдіть виробника телевізора або пристрою, яким необхідно управляти, у списку кодів пристроїв, який постачався з пультом дистанційного керування. Введіть код на клавіатурі пульта . Червоний індикатор вимикається, якщо код вірний. Червоний індикатор блимає, якщо код є недійсним.
5
Натисніть кнопку Channel Up на пульті. Якщо пристрій відповідає, додаткового програмування не потрібно. Натисніть кнопку Play для перевірки пульта при налаштуванні DVD-плеєра або відеомагнітофона.
6
Увімкніть автоматичний пошук кодів, якщо пристрій не відповідає після ручного введення. Для цього натисніть і утримуйте кнопку Code Search на пульті дистанційного керування, поки червоний індикатор продовжує горіти, потім відпустіть кнопку.
7
Натисніть і швидко відпустіть кнопку потрібного режиму (ТВ, DVD, кабельне телебачення). Червоний індикатор блимає один раз.
8
Натисніть кнопку Channel Up кілька разів, поки пристрій зреагує. Червоний індикатор блимає з кожним натисканням кнопки. Натисніть кнопку Channel Down, щоб повернутися, якщо випадково пропустили код. Використовуйте кнопку Play для DVD або інших пристроїв, які не мають каналів.
9
Натисніть і відпустіть кнопку Mute, щоб встановити код.