Як навчитися стрибати в довжину. Як навчитися краще стрибати на відстанні,.

Стрибки в довжину - одна з непростих дисциплін легкої атлетики. Щоб їй навчитися, потрібно грамотно і наполегливо тренуватися. Також важливо дотримуватися деякі практичні рекомендації, які допоможуть вам навчитися стрибати найдалі.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - легкі кросівки.
Інструкція
1
Бігайте кроси. В будь-якому вигляді легкої атлетики важлива первісна кросова підготовка, без неї просто ніяк. Ви не зможете виконувати великий обсяг роботи на тренуванні, якщо витривалість буде слабкою. Візьміть за правило бігати по 5-8 км хоча б через день. Порадьтеся з тренером, коли і скільки краще пробігати.
2
Пробігайте спринтерські відрізки, тренуючись на стадіоні. Зробіть невелику розминку, надіньте шиповки і опрацюйте спринт. У стрибках в довжину важливо не тільки мати хороше дихання, але і прискорюватися з вибуховим темпом. Пробіжіть 8 відрізків по 60-100 метрів і засічіть тимчасові показники. Постійно вдосконалюйте їх. Це дуже важливо для відмінного стрибка!
3
Стрибайте на місці під час розминки. Є спеціальні комплекси вправ для розігріву тулуба і опорно-рухового апарату. Все це ви повинні виконувати в повній мірі! Ще важливо зробити приблизно 50-100 високих стрибків на місці, щоб розім'яти стопу і підготувати її до роботи на тренуванні.
4
Робіть розтяжку щодня. Крім біговій та спеціальної підготовки кожному спортсмену потрібно мати відмінну гнучкість. Без неї ви не зможете далеко стрибнути. Це стосується всіх видів спорту. Приділяйте растяжкам 15-30 хвилин в день. Найголовніше - тягніть спину і ноги. Можете це робити як стоячи, так і лежачи.
5
Практикуйтеся стрибати. Самі стрибки в довжину виробляються в яму з піском, перед якою на деякій відстані знаходиться дерев'яна дощечка. Від неї і виробляється сам поштовх ногами. Вам потрібно виробляти відчуття дистанції, щоб точно відштовхнутися і приземлитися. Всього цього досягти можна тільки під час практики самих стрибків.
6
Відстежуйте результати. Щоб далеко стрибнути, зрештою, важливо завжди стежити за своїм просуванням. Намагайтеся кожен місяць або навіть тиждень збільшувати відстань стрибка на 1-2 см. Це буде постійно наближати вас до нових висот. Тільки так ви навчитеся відмінно стрибати в довжину .