Як навчитися фінт у футболі.

Сучасний футбол просто неможливо уявити без технічних гравців. Їх уміння поводитися з м'ячем на полі просто заворожує! Як же навчитися звичайній людині таким же прийомам і фінтам? Для цього потрібно зовсім небагато.
Вам знадобиться
  • - форма і бутси;
  • - футбольний м'яч.
Інструкція
1
Дивіться, переглядайте відомі матчі і продовжуйте постійно спостерігати за кращими фахівцями в світовому футболі ! Перш за все, вивчіть техніку і методи таких визнаних гравців, як Марадона, Зідан, Роналду і Мессі. Зверніть увагу на те, як вони контролюють м'яч і одночасно роблять безліч фінтів.
2
Візьміть на озброєння техніку найбільш просунутих гравців в англійській прем'єр-лізі. Цей чемпіонат завжди займав лідируючі позиції не тільки за рівнем гри, а й вмінню гравців робити дриблінг. Пильно вивчіть всі прийоми фінтів, які ви помітите під час перегляду матчів.
3
Запишіть в зошит послідовність рухів запам'яталися вам фінтів. Робіть це схематично. Тобто так, що б ви потім просто зрозуміли. Переглядайте записи постійно і вносите коригування.
4
Проробіть всі вивчені фінти в уповільненому дії на полі. Переконайтеся, що ви можете вільно контролювати м'яч. Не обов'язково на першому етапі намагатися обігравати суперника. Зробіть так, щоб вам було легко і комфортно володіти м'ячем під час руху.
5
Збільшуйте поступово швидкість виконання фінтів. Майстерність прийде рано чи пізно. Прагнете пропрацювати навички дриблінгу в комплексі. Це може зайняти не один місяць, але все одно ви досягнете відчутного прогресу.
6
Тренуйтеся з партнером по команді. Кращий спосіб відпрацювати фінти - створити штучну ігрову ситуацію. Попросіть товариша по клубу встати в середині поля і збудуйте ряд перепон. Проведіть м'яч від воріт до нього, використовуючи вивчений дриблінг. Робіть це спочатку повільно і акуратно, постійно збільшуючи швидкість. Тренуйтеся виконувати дану вправу.
7
Використовуйте всі вивчені фінти в реальному матчі. Звичайно, ніхто не обіцяє, що все відразу вийде на першій же офіційній зустрічі. Але саме в реальній ігровій ситуації до вас прийде справжній досвід. Практикуйте фінти в кожному зіграний матч.